Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian

12 kwietnia 2024, 09:00
autor: Mateusz Wiewióra
Producent: Zildjian

Wielu fanów mocniejszych brzmień czekało na ten moment od dawna. Seria Z Custom powraca do oferty firmy Zildjian ku uciesze szerokiego grona perkusistów. Nie zapomniano także o kultowym talerzu Ride.

 

 

30 lat temu po raz pierwszy w gamie produktów Zildjian pojawiła się seria Z Custom. Nowa odsłona zapewnia perkusistom potężnie wybuchowe i jasne dźwięki, dzięki którym mogą uwolnić swoje brzmienie w muzyce metalowej, punkowej czy hard rockowej. Zmieniona konstrukcja zwiększa muzykalność, wyczucie i trwałość tych legendarnych talerzy. Dzięki doskonałemu wykończeniu i klasycznemu wzorowi gwiazd model Z Custom wygląda tak samo dobrze jak brzmi. Charakterystyczny dźwięk Z Custom przebija się przez każdy instrument - zapewniając odważne brzmienia dla nieograniczonej ekspresji muzycznej.

 

[img:1] 

Seria Z Custom zawiera:

  • Crashe  16" - 20"
  • Ride 20", 22"
  • Hi Hat 14" - 15"
  • China 18", 20"
  • Mega Bell Ride 21"

 

[img:2]

 

Avedis Zildjian Company to jedna z największych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Firma powstała w 1623 roku w Stambule w Turcji, a obecnie jej siedziba znajduje się w USA. Od 385 lat dostarcza perkusistom najlepsze talerze perkusyjne. Szeroka oferta produktów w pełni uzupełnia potrzeby wszystkich muzyków. Marka znana z wysokiej jakości wykonania i rygorystycznej kontroli jakości.

Talerze perkusyjne i pałeczki perkusyjne Zildjian są używane przez profesjonalnych muzyków na całym świecie. Zildjian stale rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe serie talerzy i innowacje technologiczne, aby sprostać zmieniającym się potrzebom współczesnych perkusistów. Bez względu na to, czy jest to seria K Constantinople, A Custom czy ZBT, każda linia talerzy charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i wyjątkowym brzmieniem.

 

[img:3]
 

więcej: zildjian.com
Ride Hi-Hat China Crash Talerze Akustyczne

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości