HHX BFMWORLD Ride - Owoc współpracy Sabiana z Brianem Frasier-Moorem

HHX BFMWORLD Ride - Owoc współpracy Sabiana z Brianem Frasier-Moorem

9 kwietnia 2024, 10:00
autor: Mateusz Wiewióra
Producent: Sabian
Dystrybucja: Music Info

Brian Fraiser Moore jest jednym z bardziej rozchwytywanych perkusistów w Stanach Zjednoczonych. Muzyk współpracujący m.in.z Justinem Timberlake stworzył z firmą Sabian niezwykle interesujący Ride.

 

 

Opracowany we współpracy z Brianem Frasier-Moore i rzemieślnikami z firmy SABIAN, 22-calowy HHX BFMWORLD Ride to średniej wagi talerz ride z dużym, wyraźnym bellem. Opatentowane młotkowanie HHX Tone Control tworzy duże i głębokie ślady młotka - co skutkuje świetnym wyglądem i niesamowitym brzmieniem. Instrument w bardzo przyjemny sposób się crashuje, co sprawia, że jest jeszcze bardziej uniwersalny. Jego charakterystyka pozwala na crashowanie bez utraty kontroli, a rozmycie instrumentu jest niezwykle ciepłe.

 

[img:2]

 

Brzmienie talerza definiuje się jako ciemne, co z pewnością wpływa na jego większą uniwersalność. Na ten moment cena nie jest znana, ale prawdopodobnie będzie oscylować w okolicach 2.500 zł.

 

 [img:1]

 

Brian Frasier Moore - dorastał w Filadelfii w Pensylwanii. Zaczął grać w wieku 5 lat w Fellowship Tabernacle COGIC. Tam uczył się pod kierunkiem Alexandra Ingrama. Kontynuował zajmowanie się muzyką i koncertowanie aż zaczął zyskiwać duże uznanie. Pracował na pół etatu w lokalnej gazecie o nazwie „The Legal Intelligencer. Potem zaczął otrzymywać telefony w sprawie tras koncertowych artystów, takich jak Aaliyah, Ginuine i Les Nubians. Oprócz tego współpracował m.in. z Justinem Timberlake'iem, Ciarą, Ericem Benet, Ginuine, Toni Braxton, Keny „BabyfaceEdmonds, Christiną Aguilerą, Janet Jackson, Madonną, Timbalandem, Queen Latifah i wieloma innymi.

 

[img:3]
 

więcej: sabian.com
Ride Talerze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sabian rozwiń listę sklepów

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości