703X & MINI - Nowości od EFNOTE na NAMM'24

703X & MINI - Nowości od EFNOTE na NAMM'24

28 lutego 2024, 10:00
autor: Mateusz Wiewióra
Producent: EFNOTE
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma EFNOTE jest jedną z mocniej wzrastających marek w dziedzinie perkusji elektronicznych. Na tegorocznych targach w Anaheim Convention Center zapowiedzieli kilka nowości, które niedługo trafią do szerokiego grona klientów, w tym piękna czarna wersja X oraz idealna do nauki seria MINI, 

 

 

Nowa seria X

Dzięki pięknemu, matowemu czarnemu wykończeniu seria X jest zoptymalizowana pod kątem nabożeństw. Pierwszy model 703X jest skonfigurowany z 5 bębnami i 7 talerzami, aby dopasować się do różnych stylów muzycznych i perkusistów. Zestaw bez wątpienia spełni wymagania nawet najbardziej oczekujących klientów. 

 

[img:1]

 

Specyfikacja:

  • Stopa 20", werbel 14", tomy od 10" do 15"
  • Hi-hat 14", talerz ride 20", talerze typu Crash od 8" do 18".
  • Moduł dźwiękowy EFNOTE PRO
  • Możliwość dodania dodatkowych tomów oraz talerzy

  

EFNOTE MINI

EFNOTE mini jest mniejszą odpowiedzią na inny popularny zestaw EFNOTE 5. Instrument ze względu na swoje niewielkie rozmiary stanowi świetne rozwiązanie dla małych przestrzeni oraz sprawdzi się przy nauce mniejszych adeptów perkusji.

 

[img:2]

 

Bębny zostały wykonane przy użyciu wielu zaawansowanych technologii dostępnych w profesjonalnych liniach. 12-calowy hi hat oraz 16-calowy talerz ride zapewniają super grywalność oraz przyjemność z użytkowania. Bardzo szeroki wachlarz dodatków w postaci bębnów i talerzy pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia.

W parze z niewielkimi rozmiarami idzie dosyć niska waga, przez co zestaw może być z łatwością przenoszony. Idealnie sprawdzi się na weselach czy kameralnych koncertach.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 

Marka pracuje ponadto nad zaawansowaną obsługą głosową swojego modułu. Wszystko po to, aby osoby niewidzące mogły swobodnie korzystać z ich instrumentów. Cały proces ma odbywać się za pomocą smartfona. Wkrótce więcej informacji. 

 

więcej: ef-note.com
Zestawy Elektroniczne

Gdzie kupić?

EFNOTE EFNOTE ef-note.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości