Show System odświeża oprawę wizualną swojej strony www

Show System odświeża oprawę wizualną swojej strony www

9 września 2019, 09:00
Dystrybucja: Show System

Dla wygody klientów firma Show System uruchomiła nową odsłonę swojej strony internetowej. Odświeżona oprawa wizualna, to czytelniejszy interfejs oraz jeszcze lepsza funkcjonalność.

 

Nasza strona to pierwsze źródło informacji o aktualnych promocjach, produktach i cenach. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu.

Show System

 

www.showsystem.pl

 

O firmie Show System

Show System jest w Polsce bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem wielu produktów uznanych światowych marek. Służy pomocą począwszy od etapu wstępnej konfiguracji systemu, poprzez prace projektowe, dostawę i uruchomienie, po usługi serwisowe.

W zakresie oferty dystrybutora znajdują się również rozwiązania dotyczące nagłośnień obiektów użyteczności publicznej oraz systemy wizualizacji, a w szczególności wyposażenie techniczne sal konferencyjnych i audytoryjnych, a także oświetlenie i efekty sceniczne oraz architektoniczne.

Show System wkracza ze swoim doświadczeniem wszędzie tam, gdzie kończy się standardowe oświetlanie i nagłaśnianie. Wieloletnie doświadczenie zatrudnionych w firmie osób procentuje wysoką jakością obsługi. Pracownicy firmy wspomagają biura projektowe i inwestorów podczas całego procesu inwestycyjnego, począwszy od przekazania swojej wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii (na etapie opracowywania koncepcji), poprzez współpracę projektową jak i wykonawczą (realizacja projektu).

Co najważniejsze, firma dostarcza wszelkie niezbędne urządzenia i materiały potrzebne do zrealizowania projektu. Projektanci i inwestorzy często nie zdają sobie sprawy z dostępnych technologii i możliwości które one stwarzają. Dlatego tak istotna jest współpraca z właściwymi specjalistami. Technicy firmy pozostają do dyspozycji projektantów na każdym etapie inwestycji. Konsultacje traktowane są w sposób niezobowiązujący i w miarę potrzeb łączone są również z prezentacją urządzeń w miejscu i formie dogodnej dla inwestora.

 

[img:1]

 

HiFi

Marshall wypuszcza szafę grającą!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz