Polecamy nowe wydawnictwo - Homerecording: Hasła.

Polecamy nowe wydawnictwo - Homerecording: Hasła.

30 października 2019, 15:00

Właśnie ukazała się trzecia część cyklu książek o domowej realizacji nagrań muzycznych autorstwa Piotra Kardasa. Po "Homerecording dla każdego" i "Homerecording: Level Up" przyszła kolej na "Homerecording: Hasła" -  czyli obszerną, polskojęzyczną encyklopedię terminów z zakresu realizacji dźwięku i produkcji muzyki, a także fizyki i akustyki, informatyki, teorii muzyki i innych.

[img:1:R]Jest to przedsięwzięcie o tyle ambitne, że z uwagi na dominację języka angielskiego w terminologii specjalistycznej, w języku polskim często trudnym zadaniem jest odnalezienie bezpośrednich odpowiedników obcojęzycznych haseł. Niniejsza pozycja bez wątpienia ułatwi adeptom produkcji muzycznej prawidłową orientację w zawiłym słownictwie technicznym, a także zapewnienie sobie niezbędnych podstaw teoretycznych.

"Hasła" to pokaźny tom, zawierający w sobie blisko 6.000 terminów, często wzbogaconych ilustracjami, a tym samym pozycja unikalna na polskim rynku wydawniczym. W połączeniu z dwiema poprzednimi częściami serii stanowi atrakcyjną propozycję dla wszystkich, stawiających na ciągły rozwój swojej wiedzy na polu realizacji dźwieku.

Redakcja Infomusic.pl - POLECA

 

[img:4]

[img:2]

 

[img:3:R] O AUTORZE

Jestem homerecordingowcem i instrumentalistą. Przez kilka lat prowadziłem mobilne studio nagraniowe oraz sklep muzyczny z instrumentami. Jako realizator lub współproducent brałem udział w nagraniach kilkudziesięciu wydawnictw. Obecnie tworzę autorską muzykę oraz świadczę usługi w zakresie produkcji podkładów dźwiękowych i miksu. Regularnie prowadzę warsztaty z dziedziny produkcji muzycznej i realizacji dźwięku, we współpracy z różnymi firmami z branży pro-audio. Udzielam się w mediach oraz pisze artykuły o tworzeniu muzyki w domowych warunkach. Posiadam międzynarodowy certyfikat firmy Apple z programu Logic Pro. W latach 2017–2018 pracowałem jako wykładowca w Szkole Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Należę do Stowarzyszenia Autorów i Wydawców Copyright Polska. 

Kiedy odkryłem w sobie zamiłowanie również do pisania, postanowiłem przelać na papier praktyczną wiedzę i doświadczenia z dziedziny produkcji muzycznej i realizacji dźwięku. Efektem tego była moja pierwsza publikacja pt. Homerecording: dla każdego, wydana jesienią 2015 roku. W połowie 2016 roku premierę miała moja druga książka – Homerecording: level up. Pod koniec 2019 roku ukaże się trzecia – Homerecording: hasła.

Studio - akcesoria Nagłośnienie - akcesoria Akcesoria inne

HiFi

Miksuj z realizatorami gwiazd - Gościem: Sebastian Zalewski
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz