TurboRAY na konkursie Junior Eurowizja w Polsce

TurboRAY na konkursie Junior Eurowizja w Polsce

11 grudnia 2019, 11:49
Dystrybucja: LTT

[img:7:R]Podczas 17. konkursu Eurowizji Junior 2019 w Polsce wykorzystywano łącznie 1500 źródeł światła. To spektakularne wydarzenie było transmitowane na żywo do wielu milionów telewidzów w Europie, Azji i Australii. Szefem ekipy oświetlenia był Adam Tyszka z TVP S.A., który podzielił się z nami informacjami z zakresu wykorzystanej technologii.

Jak się dowiadujemy wśród tych źródeł światła wykorzystano także urządzenia High End Systems - model TurboRAY, które pełniły rolę scenograficzną. Pisaliśmy o tym oświetleniu oraz rejestrowaliśmy video podczas minionych z targów Prolight & Sound (zobacz więcej o nowych TurboRay).

Nowe oświetlenie to rewolucja w oświetleniu scenicznym od wspomnianego producenta. Dzięki klasycznemu wyglądowi retro z promieniowymi dyfuzorami, TurboRay nadaje charakterystyczny wygląd każdej przestrzeni. Może być używany jako dynamiczny reflektor do wąskich kątów lub do szerokiego świecenia - oprawa jest naprawdę wszechstronna. Miękkie krawędzie TurboRay, ujednolicony kolor i płynne regulowanie intensywności wszystkich czterech soczewek daje możliwość tworzenia naprawdę spektakularnych efektów. 

 

Jak podkreśla Adam Tyszka:

[img:8:R]Potrzebowałem lamp, które podkreślą decor na scenie. Przy niższym wzroście artystów kadry kamer inaczej funkcjonują, dlatego potrzebowaliśmy do szerokich planów ładnego wypełnienia, w które idealnie wpasowały się TurboRay, gdyż same w sobie ślicznie wyglądają - poza oczywiście szerokimi możliwościami technicznymi. 

 

 

 

 

Galeria zdjęć z Konkursu Junior Eurowizja 2019

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 

 

Zobacz także relację z Prolight+Sound 2019:

 

 

 

 

Ruchome głowy spot wash beam

Gdzie kupić?

High End Systems, HES High End Systems, HES www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

HiFi

"Razem to przetrwamy!" - Adam Hall - livestream dziś 10:00
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz