Behringer Wing Hands On - Rusza cykl szkoleń SoundTrade

Behringer Wing Hands On - Rusza cykl szkoleń SoundTrade

14 lutego 2020, 11:00
Producent: Behringer

Z początkiem lutego 2020 roku do magazynu SoundTrade, oficjalnego dystrybutora marki Behringer w Polsce, trafiły pierwsze egzemplarze najnowszej konsolety cyfrowej Behringera - WING. Tym samym ruszyła oficjalna sprzedaż ze wsparciem technicznym tego długo wyczekiwanego stołu.

Z tej okazji dystrybutor zaplanował cykl szkoleń z obsługi konsolety pod hasłem „BEHRINGER WING HANDS ON”, które odbędą się w demo roomie SoundTrade w Piasecznie w następujące czwartki:

 

 

[img:1]
 

Szkolenia przeprowadzą specjaliści z SoundTrade: Maciej Szewczyk i Michał Niezbecki. Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegóły wydarzeń wraz z linkami do formularzy zgłoszeniowych opublikowane są na stronie internetowej i w mediach społecznościowych SoundTrade.

 

Czytaj także: Behringer WING - Skrzydła twojego miksu

[img:2]

 

więcej: soundtrade.pl
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Behringer rozwiń listę sklepów

AKG Lyra + smartfon = studyjna jakość dźwięku?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz