Dwie symulacje Friedmana od Plugin Alliance

Dwie symulacje Friedmana od Plugin Alliance

11 marca 2020, 09:00
Producent: Plugin Alliance

Chciałeś kiedyś przekonać się jak brzmi Friedman? Nic prostszego - dzięki firmie Plugin Alliance możesz w zaciszu domowym przetestować cyfrowe odpowiedniki BE-100 oraz DS-40. 

 

 

Plugin Alliance oraz Friedman łączą siły przy dwóch wtyczkach VST - DS-40 oraz BE-100, będącymi wirtualnymi odpowiednikami swoich lampowych braci. Przypomnijmy, Dave Friedman stał się sławny dzięki zmodyfikowanym konstrukcjom typu Plexi, który podbiły serca gitarzystów niespotykaną jakością brzmienia oraz wykonania. 

 

[img:1]

 

BE-100 jest symulacją bodajże najbardziej znanej konstrukcji Dave'a F., czyli Brown Eye, który jest z kolei Marshallem Plexi na sterydach. Cyfrowa wersja BE-100 oferuje dokładnie te same potencjometry jak swój fizyczny odpowiednik oraz wyposażony został dodatkowo w delay, bramkę szumów, funkcję power soak i wiele innych. 

 

[img:2]

 

DS-40 to z kolei cyfrowa wersja kultowego Dirty Shirley, czyli konstrukcji wzorowanej na legendarnym Marshallu JTM-45. Podobnie jak w przypadku BE-100, znajdziemy to odwzorowaną sekcję kontrolną wzmacniacza + dodatkowe, cyfrowe funkcje. 

 

[img:3]

 

Obie wtyczki pracują zarówno w środowisku Windows jak i Mac OSX. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę producenta: https://www.plugin-alliance.com

 

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Studio

Profile USB - Sennheiser wchodzi w temat streamingu
Więcej wiadomości