NAMM'20: LD Systems U300 - Nowy system bezprzewodowy

NAMM'20: LD Systems U300 - Nowy system bezprzewodowy

9 marca 2020, 12:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

Ten rok dla firmy LD Systems, należącej do grupy Adam Hall obfituje w wiele, nowoczesnych produktów z dziedziny pro audio. Zaczynając od bestseller'owych kolumn ICOA (zobacz naszą relację z NAMM2020), wydajnych systemów MAUI 44G2, a kończąc na zestawach bezprzewodowych U300 i U500.

 

 

Systemy bezrzewodowe LD Systems U300

Model U500 to znany i lubiany system bezprzewodowy, który ukształtował już swoją pozycję na rynku. Tym razem światło dzienne ujrzała wersja U300, która jest jeszcze bardziej przystępna cenowo, lecz przy zachowaniu podobnych parametrów pracy i niezawodności, z której znany jest jej droższy odpowiednik. Zestawy podzielone zostały na wersje pojedyncze i podwójne, z których używać możemy zarówno mikrofonów doręcznych, nagłownych, jak i nadajników instrumentalnych (np. do gitary).

 

[img:4]

[img:5]

 

Co ciekawe, najnowsze mikrofony bezprzewodowe handheld posiadają funkcję wymiennych kapsuł, co praktycznie nie występuje w tym przedziale cenowym. Producent udostępnia cztery modele kapsuł - o charakterystyce kardioidalnej, hyperkardioidalnej, a także konstrukcji dynamicznej i pojemnościowej. Można ich także zamiennie używać w systemach U300 i U500. 

 

[img:3]

 

W serii U300 znalazł się także system odsłuchu bezprzewodowego IEM. LD Systems udostępnia bardzo szeroką gamę gotowych zestawów, w których skład wchodzą różne typy nadajników i odbiorników. Wyposażyć można się także w pojedyncze elementy i akcesoria, jak np. uchwyty do montażu w skrzyni rack.

 

[img:1]

[img:2]

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz