Co wnosi nowy system ETC Augment3d?

Co wnosi nowy system ETC Augment3d?

11 marca 2020, 11:28
Producent: ETC
Dystrybucja: ETC Prolight sp. z o.o.

W ostatnim czasie słyszeliśmy z ust szkoleniowców często powtarzany termin: "rzeczywistość rozszerzona". W prostym tłumaczeniu nowy system Augument3D daje nam możliwość programowania w trybie live, dzięki czemu a pomocą dowolnego urządzenia iOS możemy sterować w oświetleniem scenicznym.

Czy jest to rewolucja w oświetleniu?  

Podczas ostatniej konferencji Scena Jutra w Warszawie zapytaliśmy trenera ETC o zasadę działania rzeczywistości rozszerzonej przy użyciu konsolet ETC EOS i oto co nam powiedział. 

 Szkolenie organizowane w ramach: ETC Workflow

ETC Workflow to dzień otwarty z marką ETC, który odbędzie się 17 marca 2020 w PROLIGHT. Motywem przewodnim wydarzenia jest pierwsze zintegrowane środowisko programistyczne 3D firmy ETC: #Augment3d. To nowe i ekscytujące narzędzie pozwala użytkownikom Eos kontrolować i projektować w trójwymiarowej przestrzeni. Dzięki w pełni zintegrowanej technologii rzeczywistości rozszerzonej w aplikacjach do kontroli zdalnej, Eos v3.0 zapewnia moc Augment3d na wyciągnięcie ręki.

Augment3d zdobył nagrodę PLASA Innovation Award 2019. Sędziowie uważali, że Augment3d zmieni sposób, w jaki działa projektowanie i programowanie oświetlenia, zwiększając wydajność pracy i ułatwiając zarządzanie procesem projektowania już od początkowego etapu koncepcyjnego.

Także byliśmy z kamerą na stoisku ETC podczas minionych Prolight & Sound, gdzie była premiera nowego systemu. Także warto zapoznać się z tym materiałem. 

 

Czytaj więcej: Augument3D

 

Ruchome głowy Sterowniki Reflektory spot wash beam

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

Show Design

adres:
ul. Prusicka 31 55-100 Trzebnica

HiFi

Sharpy Plus Aqua - nowa, wodoodporna głowica od Claypaky
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz