Morph 150W - kompaktowy, lekki spot od Fractal Lights

Morph 150W - kompaktowy, lekki spot od Fractal Lights

7 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Fractal
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Nowy spot od Fractal lights to ruchoma głowica typu trzy w jednym, czyli wash, beam, spot w jednej obudowie. Za niewielkie pieniądze oferuje wszystko, czego potrzeba, aby zaświecić event firmowy, klubowy czy niewielki koncert.

Urządzenie o mocy 150W posiada ledowe źródło światła, tarczę 7 żywych kolorów (plus biały), dwie tarcze gobo z opcją shake i roto oraz efekt strobo od 0 do 20Hz. Ciche silniki pozwalają na ruch Pan/Tilt w zakresie odpowiednio 540 i 240 stopni.  Głowicą uzyskamy zarówno wąski beam, wyraźny spot jak i szerszy wash. Zakres szerokości wiązki to 3-21 stopni. 

 

[img:6]

 

Urozmaiceniem tego niskobudżetowego urządzenia są efekty spotykane w profesjonalnych głowicach, takie jak potrójna pryzma z rotacją w obydwie strony, kolory połówkowe, opcja rainbow czy też filtr frost. Morh pracuje w trybie 18 kanałów DMX, posiada możliwość sterowania w trybie auto i master-slave oraz wsparcie dla RDM. 

Cena urządzenia to około 2300 PLN. 

 

[img:1]

[img:5]

[img:2]

[img:3]

[img:7]

 
Ruchome głowy spot wash beam

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Fractal rozwiń listę sklepów

HiFi

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz