AKG Podcaster Essentials - doskonały zestaw do homerecordingu

AKG Podcaster Essentials - doskonały zestaw do homerecordingu

23 czerwca 2020, 12:00
Producent: AKG
Dystrybucja: ESS Audio

Podczas odbywających się w USA targów branży AV Infocomm co roku przyznawane są nagrody za najlepsze nowe produkty i rozwiązania technologiczne. W tym roku firma AKG otrzymała laury "Best of Show" za doskonały zestaw dla twórców i producentów muzyki, treści multimedialnych i podcasterów - AKG Podcaster Essentials. Zestaw składa się z uwielbianych na rynku zamkniętych, składanych słuchawek AKG K371 oraz przełomowego, wielokapsułowego mikrofonu USB z interfejsem audio AKG LYRA.

AKG Lyra to mikrofon USB typu plug-and-play do komputerów PC / Mac i do mobilnych urządzeń z iOS i Androidem. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę vintage'owym charakterem, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze. AKG Lyra w pakiecie wraz z programem do nagrywania Ableton jest najlepszym mikrofonem dla współczesnych twórców treści multimedialnych.

 

[img:2]

 

Mikrofon skrywa w sobie zaawansowane komponenty dzięki którym zapewnia jakość Ultra HD, 4K, i przetwarzanie 24-bit / 192 kHz. Innowacyjna konstrukcja i wbudowany antywibracyjny system minimalizuje niepożądane trzaski i hałas np. przy dotykaniu mikrofonu. AKG Lyra posiada wbudowane wyjście słuchawkowe, zapewnia brak opóźnień odsłuchu oraz pełną kontrolę głośności, poziomu sygnału z mikrofonu i wyciszenia.

 

[img:1]

 

K371 skierowane są do najbardziej wymagających użytkowników. Ważą jedynie 255 gramów, są wokółuszną, zamkniętą konstrukcją z doskonałą izolacją oraz owalnymi nausznicami z gąbek doskonale dopasowujących się do ucha. Nowe słuchawki oferują największe w klasie, 50-milimetrowe przetworniki, skuteczność na poziomie 114dB SPL/V przy 1kHz oraz pasmo przenoszenia niespotykane dotąd w podobnych produktach (5 Hz - 40 kHz).

 

[img:3]

 

[img:4]

 
więcej: www.akg.com
Mikrofony Pojemnościowe Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AKG rozwiń listę sklepów

Pierwszy samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy od Neumann
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz