Zacznij muzyczną przygodę z instrumentami Vibe

Zacznij muzyczną przygodę z instrumentami Vibe

28 września 2020, 11:00
Producent: Vibe
Dystrybucja: Music Express

Początek przygody z muzyką jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dzięki MusicExpress na polskim rynku dostępna jest cała gama instrumentów Vibe - niezwykle przyjaznych dla kieszeni rodzica. Przyjrzyjmy się ofercie tego budżetowego producenta. 

 

[img:1]

 

W katalogu firmy Vibe znajdziemy szeroki asortyment instrumentów strunowych. Począwszy od gitar klasycznych (4/4 oraz mniejsze modele) poprzez gitary akustyczne, a na ukulele kończąc. Poszczególne modele dostępne są również w zestawach, gdzie oprócz samej gitary otrzymujemy pokrowiec wraz z całym zestawem akcesoriów. 

 

[img:2]

 

Podobnie okazale prezentuje się segment instrumentów dętych dla początkujących muzyków. Saksofony, flety poprzeczne czy trąbki kuszą okazyjną ceną oraz pokrowcem wraz z akcesoriami. Również miłośnicy instrumentów perkusyjnych nie mogą czuć się rozczarowani. 

 

[img:3]

 

W ofercie Vibe znajdziemy zarówno zestawy perkusyjne dla najmłodszych, jak i niezwykle popularne w ostatnim czasie cajony czy kalimby. Po szczegółowe informacje i specyfikacje zapraszamy na stronę dystrybutora.

 

[img:4]

 

Klasyczne Gitary Akustyczne Ukulele Werble Akustyczne Centrale Perkusjonalia Cajony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Music Express

tel.: +48 (24) 356 30 25
tel.: +48 502 143 143
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00
Sobota:   09:00 - 13:00

adres:
ul. Kuchary 48 99-314 Krzyżanów

HiFi

Konsolety Yamaha RIVAGE z nagrodą IBC 2020 Best of Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz