Zacznij muzyczną przygodę z instrumentami Vibe

Zacznij muzyczną przygodę z instrumentami Vibe

28 września 2020, 11:00
Producent: Vibe

Początek przygody z muzyką jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dzięki MusicExpress na polskim rynku dostępna jest cała gama instrumentów Vibe - niezwykle przyjaznych dla kieszeni rodzica. Przyjrzyjmy się ofercie tego budżetowego producenta. 

 

[img:1]

 

W katalogu firmy Vibe znajdziemy szeroki asortyment instrumentów strunowych. Począwszy od gitar klasycznych (4/4 oraz mniejsze modele) poprzez gitary akustyczne, a na ukulele kończąc. Poszczególne modele dostępne są również w zestawach, gdzie oprócz samej gitary otrzymujemy pokrowiec wraz z całym zestawem akcesoriów. 

 

[img:2]

 

Podobnie okazale prezentuje się segment instrumentów dętych dla początkujących muzyków. Saksofony, flety poprzeczne czy trąbki kuszą okazyjną ceną oraz pokrowcem wraz z akcesoriami. Również miłośnicy instrumentów perkusyjnych nie mogą czuć się rozczarowani. 

 

[img:3]

 

W ofercie Vibe znajdziemy zarówno zestawy perkusyjne dla najmłodszych, jak i niezwykle popularne w ostatnim czasie cajony czy kalimby. Po szczegółowe informacje i specyfikacje zapraszamy na stronę dystrybutora.

 

[img:4]

 

Klasyczne Gitary Akustyczne Ukulele Werble Akustyczne Centrale Perkusjonalia Cajony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Perkusja

703X & MINI - Nowości od EFNOTE na NAMM'24
Więcej wiadomości