Prezentacja produktowa HK Audio już 15 października w Gdańsku

Prezentacja produktowa HK Audio już 15 października w Gdańsku

9 października 2020, 10:00
Producent: HK Audio
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Firma Lauda Audio, dystrybutor systemów HK Audio w Polsce, zaprasza na prezentację produktową, która odbędzie się już w najbliższy czwartek, 15 października 2020, w gdańskim klubie muzycznym Parlament.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną wszystkie najważniejsze serie produktów HK Audio: Lucas, Polar, PR:O, Linear 3/5/7, Elements oraz nowości: Polar 12 i Elements D115 Sub D.

W celu zapewnienia obecnym na spotkaniu pełnego bezpieczeństwa, wymagane jest uprzednie potwierdzenie swojej obecności poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego tutaj.

 

[img:2]

 

Czas i miejsce

  • 15 października 2020, godz. 14:00

  • Klub muzyczny Parlament
    ul. Świętego Ducha 2
    80-836 Gdańsk

 

[img:1]

 
Pełnopasmowe aktywne Zestawy przenośne (PA) Subwoofery aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > HK Audio rozwiń listę sklepów

NAMM'21: Znamy zwycięzców 36. edycji TEC Awards!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz