Electro Pack teraz dla Studiologic Numa Compact 2 i 2X

Electro Pack teraz dla Studiologic Numa Compact 2 i 2X

28 grudnia 2020, 10:00
Producent: Studiologic
Dystrybucja: AUDIOTECH

Od momentu premiery pianina Studiologic Numa Compact 2 i 2x są cały czas rozwijane i ulepszane przez aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje.

Z aktualizacją 1.2.0 oba modele otrzymują 8 nowych brzmień Electric Piano, dostępnych wraz z poprzednimi w aplikacji Numa Compact Manager. Za jej pomocą możemy pobrać i zainstalować nowe brzmienia i oprogramowanie. W skład Electro Pack wchodzą brzmienia: EP-MarkII, Wurlix215, Pianet i Hybrid.

 

[img:1]

 

Pobierz aktualizację

 

  • EP-MarkII - Druga wersja najsławniejszego elektrycznego pianina w historii instrumentów muzycznych, wprowadzona w 1979, dziewięć lat po premierze modelu Mark I. To brzmienie ma bardzo wyraźny atak i wybrzmienie, z płynnym przejściem między ciepłą, subtelną barwą przy delikatniejszych i pełną, wyraźną przy mocniejszych uderzeniach.
  • Wurlix215 - Wurly 215 emuluje bogate niskie pasmo dodatkowych głośników, nieobecnych w wersji 200 i 200a, z większym zakresem dynamiki i głębią.
  • Pianet - Pianet był nieco mniej znanym, ale bardzo interesującym pianinem elektrycznym, stworzonym przez tą samą niemiecką fabrykę, która produkowała słynny Clavinet. Presety Pianet różnią się atakiem transjentu.
  • Hybrid - Cztery brzmienia hybrydowe łączą w sobie cyfrowe brzmienia FM z analogowymi elektrycznymi pianinami, pozostawiając pełną kontrolę nad dynamiką niezależnie od velocity.

 

[img:2]

 

Pianina Pianina cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Studiologic rozwiń listę sklepów

Arturia MiniFreak - Hybrydowy silnik w polifonicznym wydaniu
Więcej wiadomości