Mackie SRT - 1600W w nowej serii kolumn PA

Mackie SRT - 1600W w nowej serii kolumn PA

28 stycznia 2021, 13:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Kiedy debiutowały kolumny aktywne Mackie serii SRM450 we wczesnych latach dziewięćdziesiątych, był to prawdziwy „game changer”. Przenośny, mocny i samodzielny system PA zmienił sposób, w jaki postrzegane były przystępne cenowe zestawy nagłośnieniowe. Na tegorocznych targach NAMM światło dzienne ujrzała całkiem nowa seria SRT.

Może nie do końca jest ona bezpośrednim następcą popularnych SRM, ponieważ Mackie w materiałach reklamowych wprost wskazuje, że są to o wiele bardziej profesjonalne systemy. Oprócz dużo większej mocy, na ich pokładzie gości zestaw wielu, nowoczesnych funkcjonalności, wręcz standardowo już oczekiwanych od przenośnych kolumn w roku 2021. 

 

[img:3]

 

Mackie informuje, że kolumny są w stanie zapewnić ponad 1600 W mocy z wbudowanego wzmacniacza klasy D, co generuje poziom ciśnienia akustycznego na poziomie 133 dB SPL! Wbudowany cyfrowy procesor DSP zajmuje się dokładnym dostrojeniem systemu, co wraz z falowodem SYM-X zapewnia płaskie pasmo przenoszenia z “gładkim” zestawem średnich częstotliwości.

 

[img:2]

 

Co ciekawe, seria SRT oferuje także mnogość możliwych połączeń do czterokanałowego miksera na pokładzie i łączność Bluetooth. Mackie dzięki temu może śmiało celować w dużo bardziej szeroki target, jak DJ’e, zespoły, mobilni artyści, a także - od teraz - powinny nimi zainteresować się firmy rentalowe.

 

 

Kolumny serii SRT mogą być zastosowane w pozycji tradycyjnej, na statywie, ale także można je podwiesić lub użyć jako odsłuch. SRT na chwilę obecną składa się z:

 

  • Kolumny 1x10” SRT210,

  • Kolumny 1x12” SRT212,

  • Kolumny 1x15” SRT215,

  • Subwoofera SR18S.

 

Od dłuższego czasu Mackie prezentuje coraz to bardziej wydajne i profesjonalne produkty, jak chociażby seria DRM, która zbiera bardzo dobre opinie od realizatorów z całego świata. Czy tak też będzie z nowymi zestawami SRT? O tym dowiemy się już po całym kryzysie COVID’owym...

 

[img:1]

 

więcej: mackie.com
Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Gdyby ktoś zapytał: jak było na Soundedit? [Relacja]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz