LED rocket - Ekologiczne pokazy świetlne od Rammaxx

LED rocket - Ekologiczne pokazy świetlne od Rammaxx

16 lipca 2021, 12:00
Producent: Rammaxx

Projektanci z firmy Rammaxx stworzyli „ledowe rakiety” dla pokazów dronowych - bezogniową i bezdymną alternatywę dla tradycyjnych fajerwerków.

„Ledowe rakiety” to nic innego, jak drony z zainstalowanym specjalnym oświetleniem LED, wystrzeliwane wysoko w powietrze z prędkością niemal 130 km/h. Drony sterowane są z poziomu dedykowanej aplikacji, która pozwala na kreślenie drogi lotu.

 

 

Jedna taka „rakieta” charakteryzuje się 30 W mocy i emituje 3.000 lumenów światła. Przy maksymalnej jasności, urządzenia pozwalają na dwie minuty lotu. Jednocześnie w aplikacji możemy wystartować pięć dronów, którymi narysujemy na niebie świetliste wzory, a w zależności od potrzeb użytkownika, drony pozwalają na sterowanie głośnością oraz szybkością startu i lądowania.

 

[img:1]

[img:2]

 
Efekty / Lasery

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz