CentoLight - urządzenia oświetleniowe ze słonecznej Italii

CentoLight - urządzenia oświetleniowe ze słonecznej Italii

5 marca 2024, 10:00
autor: Marek Korbecki
Producent: CentoLight
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Frenexport to włoska firma, która w ofercie ma m.in. urządzenia oświetleniowe marki CentoLight. W katalogu tejże znajdziemy szereg rozmaitych modeli urządzeń oświetleniowych, w każdej z głównych kategorii – ruchome głowice typu spot czy wash, ale i naświetlacze ledowe, stroboskopy, blindery itd. itp. Część z nich – głównie najnowsze modele na rok produktowy 2024 - przedstawiona została na stoisku Frenexport podczas tegorocznej edycji barcelońskich targów ISE. Co więcej, w ofercie CentoLight figurują też takie konstrukcje, jak wytwornice dymu, sztucznego śniegu i „zimnych ogni”, a nawet sterowniki DMX. Jak więc widać, jest w czym wybierać.

 

 

Oferta firmy kierowana jest przede wszystkim na rynek profesjonalny, a jej docelowym „targetem” są podmioty zajmujące się projektowaniem, przygotowaniem i realizacją rozmaitych eventów, a także rentalem. Silną stroną marki jest – co mocno podkreśla Romano Frenquelli, prezes Frenexportu – mocne wsparcie posprzedażowe. Klienci CentoLight mogą liczyć na wsparcie jej specjalistów w zakresie zarówno doradztwa, jak i praktycznego projektowania pokazów czy całych instalacji, przy uwzględnieniu cech i wymagań miejsca, w którym przedsięwzięcie ma być zrealizowane, jak i oczekiwań klienta końcowego.

Jakkolwiek rynek jest mocno nasycony urządzeniami oświetleniowymi, to jednak warto zwrócić uwagę i na tego producenta – być może znajdziemy u niego coś, czego akurat potrzebujemy, a u innych na to nie natrafiliśmy. Nigdy nie wiadomo. Tak czy owak, dystrybutor marki, FX Music Group, z pewnością udzieli nam wszelkich niezbędnych informacji.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]
 

Wytwornice Efekty / Lasery Sterowniki Reflektory Ruchome głowy

Gdzie kupić?

CentoLight CentoLight www.centolight.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość
Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości