LD Systems CURV 500 w barze piwnym La Cervoiserie na południu Francji

LD Systems CURV 500 w barze piwnym La Cervoiserie na południu Francji

3 września 2021, 09:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Osoby stojące za „La Cervoiserie” mają misję: zebrać wszystkie piwa świata w jednym miejscu! Aby to zrobić, operatorzy tego francuskiego baru piwnego podróżują po świecie piw i włączają do swojej oferty złocistych napojów zarówno wyborne klasyki, jak i nowe odkrycia.

Pierwsza lokalizacja Cervoiserie została otwarta w 2004 roku, a dziś w całej Francji działa około 30 oddziałów franczyzowych. Teraz do rodziny Cervoiserie dołączyła inna nowość - wraz z wyjątkową gamą napojów bar w Castres niedaleko Tuluzy oferuje swoim klientom niesamowity dźwięk, dzięki kompleksowej konfiguracji opartej na CURV 500 firmy LD Systems.

 

[img:1]

 

Wchodzący do nowej lokalizacji Cervoiserie mają wybór – mogą przeglądać sklep i odkrywać piwa, alkohole i inne smakołyki na długich rzędach półek lub usiąść bezpośrednio przy jednym ze stolików w przestronnym barze, aby zamówić jeden z piwnych specjałów z menu i nawiązać rozmowę z innymi piwoszami. W obu przypadkach system LD Systems CURV 500 zapewnia doskonały dźwięk w tle.

Dostawca usług instalacyjnych odpowiedzialny za konfigurację, Star Music z siedzibą w Castres, oparł swoje rozwiązanie systemu nagłośnieniowego baru na pięciu klastrach CURV 500 rozmieszczonych w przestronnej hali przemysłowej obiektu, z których każda składała się z jednego satelity dupleksowego CURV 500 D SAT i jednego satelity liniowego S2. Dwa dodatkowe klastry, każdy składający się z dwóch S2, zapewniają wzmocnienie dźwięku dla małego tarasu. Aby zapewnić niezbędne odtwarzanie niskich częstotliwości, na ścianach zamontowano trzy głośniki instalacyjne CURV 500 iSUB. Cały system jest napędzany przez dwa 4-kanałowe wzmacniacze CURV 500 iAMP klasy D. Zespół Star Music zintegrował również system bezprzewodowy U305 HHD z mikrofonem ręcznym, a także 4-strefowy mikser rack ZONE 624, aby wygodnie regulować poziomy głośności w poszczególnych obszarach zgodnie z potrzebami i zastosowaniem.

 

[img:2]

 

Od kilku lat integrujemy rozwiązania LD Systems i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich jakości dźwięku i niezawodności. Potwierdzają to również nasi klienci z różnych sektorów. CURV 500 był pierwszym wyborem dla nowej Cervoiserie w Castres, ponieważ oprócz jakości dźwięku oferuje również imponujący, dyskretny i elegancki wygląd, który zapewnia elastyczność i łatwość obsługi.

Max Ruzafa - dyrektor zarządzający Star Music

 

Składniki systemu nagłośnieniowego baru w Castres:

 
  • 5 × LD Systems CURV 500 D SAT satelity Duplex
  • 9 × LD Systems CURV 500 S2 satelity Array
  • 3 × Subwoofery instalacyjne LD Systems CURV 500 iSUB0
  • 2 × LD Systems CURV 500 iAMP 4-kanałowy wzmacniacz instalacyjny klasy D
  • 1 × LD Systems U305 HHD System bezprzewodowy z mikrofonem ręcznym
  • 1 × LD Systems ZONE 624 19" 4-strefowy mikser

 

[img:3]

 
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz