Debiut kolumnowego zestawu głośnikowego ADAPTive firmy EAW

Debiut kolumnowego zestawu głośnikowego ADAPTive firmy EAW

18 października 2021, 09:00
Producent: EAW

Po sukcesie liniiADAPTive, Eastern Acoustic Works (EAW) zaprezentował swój najnowszy dodatek do tej linii, dwudrożny, pełnopasmowy kolumnowy zestaw głośnikowy AC6. Zdolny do generowania maksymalnego SPL równego 143 dB i 120° poziomej nominalnej szerokości wiązki, jest przeznaczony do zastosowania w instalacyjnych systemach nagłośnieniowych jak m.in. w świątyniach, domach kultury itp.

Pomimo tego, że AC6 jest nieco mniejszy niż jego poprzednicy, oferuje tyle samo funkcji co pozostali członkowie rodziny. Zarządzany przez oprogramowanie EAW Resolution 2, może kompensować zasięg i kierunkowość dzięki technologii Adaptive Performance. Integrując wszystkie czynniki i aspekty głośnika, AC6 może zapewnić trójwymiarowe pokrycie w dowolnym miejscu.

 

Dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu naszymi systemami liniowymi ADAPTive, cieszymy się, że możemy przedstawić głośnik wyposażony w ten sam potężny zestaw narzędzi DSP, z którego słynie EAW, ale w formie małoformatowej obudowy kolumnowej. Wprowadzając na rynek AC6, potwierdzamy naszą misję bycia siłą napędową innowacji i niezawodności w świecie dźwięku live. 

TJ Smith - prezes Eastern Acoustic Works (ENA)

 

[img:1]

 

więcej: eaw.com
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne
VEXO - Nowe głośniki instalacyjne od AUDAC
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz