Czy te słuchawki brzmią tak dobrze jak wyglądają? Shure SRH440A i SRH840A

Czy te słuchawki brzmią tak dobrze jak wyglądają? Shure SRH440A i SRH840A

25 stycznia 2022, 13:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Wielu współczesnych twórców treści, profesjonalnych muzyków i artystów podkreśla, jak ważne jest używanie sprzętu, który wygląda tak dobrze, jak brzmi. Mając to na uwadze, Shure zaprezentował nowe rozwiązania i ulepszenia w swoim portfolio słuchawek SRH. Druga generacja słuchawek SRH440A i SRH840A, charakteryzująca się znaczącymi zmianami konstrukcyjnymi i niuansami w jakości dźwięku, zapewnić ma doskonałe brzmienie, komfort noszenia i charakterystyczną dla marki Shure trwałość. 

w skrócie:

  • Kolejna odsłona słuchawek Shure SRH opiera się na ikonicznej już jakości dźwięku
  • Słuchawki zaprojektowane zostały z myślą o twórcach i profesjonalnych realizatorach nagrań
  • Zoptymalizowane pod kątem odsłuchu i monitoringu studyjnego.
  • 40-milimetrowe neodymowe przetworniki dynamiczne
  • Ultra-wygodny lekki pałąk słuchawek, elegancka, trwała konstrukcja
  • Shure SRH440A idealnie sprawdzą do podcastu, nagrywania w domu oraz edycji i miksowania.
  • Zobacz więcej informacji w portalu INFOMUSIC.PL w dziale słuchawki

 

[img:2]
Od lewej: Shure SRH440A i SRH840A

 

W nowych modelach zastosowano szereg udoskonaleń konstrukcyjnych, zapewniających wysoką jakość dźwięku oraz wyjątkowy wygląd. Oba modele słuchawek zostały zoptymalizowane pod kątem odsłuchu i monitoringu studyjnego, charakteryzują się niższymi zniekształceniami harmonicznymi i bardziej precyzyjnym dopasowaniem przetworników lewy-prawy.

Podobieństwa i różnice nowych słuchawek Shure SRH


Shure SRH840A

oferują precyzyjnie dopasowaną charakterystykę częstotliwościową, zasilaną przez 40-milimetrowe neodymowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają bogate basy, czyste średnie tony i rozciągnięte wysokie tony, podczas gdy szeroki, wyściełany pałąk i składana konstrukcja zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe i wygodę użytkowania.

Shure SRH440A

zapewniają szczegółową odpowiedź częstotliwościową z dokładnym dźwiękiem, zaprojektowanym do podcastingu, nagrywania w domu oraz edycji i miksowania. Spójna i niekoloryzowana odpowiedź dźwiękowa zapewnia odpowiednie odwzorowanie dźwięku, dzięki czemu idealnie pasuje do wykorzystania podczas sesji nagraniowych.

 

[img:1]

 

Zarówno SRH440A, jak i SRH840A posiadają:

 
  • Ultra-wygodny lekki pałąk – doskonały komfort przy dłuższym użytkowaniu. Zamknięta konstrukcja wokółuszna spoczywa wygodnie na głowie i redukuje hałas z otoczenia, zapewniając komfort noszenia przez długi czas.
  • Elegancką, trwałą konstrukcję – nowe wzornictwo z matowym wykończeniem doskonale wygląda w kamerze i jest odporne na rygorystyczne warunki ciągłego użytkowania. Prosty kabel jest teraz standardem dla obu modeli, aby zapewnić większą mobilność.
  • Legendarną jakość dźwięku Shure – Oba modele zapewniają unikalne wrażenia dźwiękowe zoptymalizowane do tworzenia i edycji. Precyzyjnie dopasowana charakterystyka częstotliwościowa SRH840A zapewnia bogaty bas, czyste średnie tony i rozszerzone wysokie tony. SRH440A charakteryzuje się naturalną, przejrzystą charakterystyką dźwiękową, która zapewnia szczegółowy i dokładny dźwięk w szerokim zakresie.

 

[img:3]
 

Dostępność Shure SRH440A i SRH840A

Słuchawki Shure SRH440A i SRH840A będą dostępne wkrótce w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce. Zestaw obejmuje słuchawki, odłączany, prosty, 2.5 metrowy kabel z blokadą, złoty adapter stereo 1/8" do 1/4" oraz wygodny pokrowiec (tylko model SRH840A).

 

więcej: www.shure.pl
Słuchawki studyjne Słuchawki profesjonalne Słuchawki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

L-Acoustics LA7.16i, SOKA, L-ISA Ambiance. Oj działo się na ISE 2022!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz