Mikrofony bezprzewodowe Mipro 5,8 GHz, plug-on i system odsłuchowy [PL+S'22]

Mikrofony bezprzewodowe Mipro 5,8 GHz, plug-on i system odsłuchowy [PL+S'22]

10 maja 2022, 08:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Mipro
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Na tegorocznych targach Prolight + Sound we Frankfurcie firma MIPRO wystawiła całkiem spore stoisko, na którym można było zapoznać się z przebogatą ofertą mikrofonów bezprzewodowych, pracujących w paśmie 5,8 GHz, systemów odsłuchu personalnego, a także nowy plug-on do mikrofonów

Relacja ze stoiska MIPRO na Prolight + Sound 2022

Nowe i znane nadajniki UHF od Mipro 

Wśród urządzeń, które niedawno miały swoją premierę znalazły się nadajniki do systemów bezprzewodowych pracujących w zakresie UHF. Są to zarówno nadajniki typu bodypack, jak i przystosowane do współpracy z kapsułami najbardziej znanych producentów mikrofonów nadajniki handheld. Obydwa typy nadajników można zasilać zarówno z tradycyjnych baterii lub akumulatorków typu AA, lub korzystając z dedykowanych akumulatorów własnej produkcji. W przypadku zasilania nadajników z akumulatorków, istnieje możliwość ich bezpośredniego ładowania - bez wyciągania z urządzenia - poprzez gniazdo USB C.

[img:2]

[img:1]

Nowa seria systemu bezprzewodowego Mipro 5800 na 5.8 GHz

Do pracy w "zatłoczonych" przestrzeniach radiowych przeznaczona jest nowa seria systemów bezprzewodowych 5800, oparta o cyfrową transmisję sygnałów w paśmie 5,8 GHz. W serii tej dostępne są odbiorniku jedno- i dwukanałowe, w obudowie stand alone o szerokości połowy racka. oraz dwu- i czterokanałowe w obudowie pozwalającej na montaż w skrzyni transportowej lub szafie rackowej. Systemy pracują w paśmie od 18 Hz do 23 kHz, z latencją 1,5 ms i parametrami sygnału cyfrowego 24 bity/48 kHz. Zapewniają dynamikę sygnału co najmniej 120 dB.

[img:3]

Nowy plug-on TA 58 do mikrofonów

Inną nowością, która ucieszy na pewno inżynierów systemów nagłośnieniowych i realizatorów dźwięku live jest nadajnik plug-on TA 58, który również pracuje w paśmie 5,8 GHz. Można go również stosować wraz z tradycyjnymi mikrofonami, aczkolwiek nie jest to zbyt poręczne. Natomiast do współpracy z "pomiarówkami" jest wręcz idealny, oferując do 20 mW mocy nadawania, zasilanie Phantom dla mikrofonów pojemnościowych (48 V) i możliwość ładowania akumulatora przez złącze USB C.

[img:9]

[img:10]

Nowy plugon Mipro TA-58

[img:4] 

najwyższa seria plug-onów TA-80

System monitoringu bezprzewodowego IEM - MI58

Ostatnia nowość to znany już naszym czytelnikom system douszny IEM - MI58. To kolejny produkt pracujący w paśmie 5,8 GHz, który znalazł już w Polsce spore grono zadowolonych użytkowników. Więcej o nim można przeczytać w naszej prezentacji.

[img:5]

[img:6] 

[img:7]

[img:8]

 

Systemy bezprzewodowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mipro rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Systemy LD Systems DQOR nagłośniły siłownię w Iraku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz