Electro-Voice EVOLVE 50M i wzmacniacze Dynacord dla rynku instalacyjnego

Electro-Voice EVOLVE 50M i wzmacniacze Dynacord dla rynku instalacyjnego

16 maja 2022, 10:00
autor: Piotr Sadłoń

Na targach ProLight+Sound we Frankfurcie Electro-Voice i Dynacord - tradycyjnie na wspólnym stoisku - w temacie nowości skupili się na rynku instalacyjnym, prezentując dobrze już znany system kolumnowy EVOLVE 50 z rozbudowanym mikserem i DSP oraz uchwytem pozwalającym na montaż kolumny systemu np. na ścianie.

Będąc dalej w tym temacie bogatą ofertę wzmacniaczy instalacyjnych zaprezentował Dynacord, ale i dla "rentalowców" i zespołów muzycznych też coś się znalazło - nowy monitor sceniczny Electro-Voice'a.

 Relacja Electro-Voice / Dynacord  [Prolight + Sound 2022]

Aktywna kolumna EVOLVE 50 i 50M 

EVOLVE 50 to znany i ceniony system kolumnowy Electro-Voice'a. Producent postanowił rozszerzyć jego możliwości prezentując wersję "M" tegoż systemu oraz nowy uchwyt naścienny pozwalający na zamontowanie kolumny systemu na stałe, np. na ścianie lub innym elemencie konstrukcji nagłaśnianego pomieszczenia. EVOLVE 50M oferuje rozbudowany do 8 wejść mikser (z niezależną wysyłką aux kanałów) i nowy DSP oferujący m.in. cztery presety brzmieniowe, trójpasmowy korektor barwy, siedmiopasmowy graficzny EQ (w trybie Mixer) czy pięć presetów programowalnych przez użytkownika.

 

[img:1]

 

Nowe w ofercie Electro-Voice rozwiązanie QuickSmart Link umożliwia połączenie zwykłym przewodem Ethernet dwóch systemów EVOLVE 50M wówczas, gdy potrzebna jest większa liczba wejść. Obydwa systemy możemy sparować z jednym urządzeniem mobilnym za pośrednictwem aplikacji QuickSmart Mobile (dostępnej w Apple App Store oraz Google Play), uzyskując pełne sterowanie funkcjami miksowania dla obydwu systemów.

 

[img:2]

 Wzmacniacze instalacyjne Dynacord IPX, PXM

Odwiedzający stoisko mogli zapoznać się również z przebogatą ofertą wzmacniaczy instalacyjnych Dynacorda, w tym z serii L i C oraz wyższej IPX. Można też było zawrzeć bliższą znajomość z matrycą audio MXE-4 wraz ze współpracującymi z nią panelami dotykowymi.

 

[img:3]

 

Firmy nagłośnieniowe, kluby oraz zespoły muzyczne zainteresować może nowy monitor aktywny sceniczny Electro-Voice'a - PXM-12MP, wyposażony w 12-calowy przetwornik koaksjalny (z 1.75-calowym głośnikiem wysokotonowym) oraz QuickSmart DSP z wieloma przydatnymi funkcjami, np. symulacją pieca gitarowego. Monitor wyposażony jest we wzmacniacz klasy D, opracowany wspólnie z firmą Dynacord, o mocy 700 W, pozwalający na uzyskanie maksymalnego poziomu ciśnienia akustycznego 129 dB.

 

[img:4]
 
Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne Monitory sceniczne Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

MAUI G3: kolumna aktywna, która może być Twoim bingo!
Więcej wiadomości