Peavey PVXp - Aktywne zestawy głośnikowe z Bluetooth

Peavey PVXp - Aktywne zestawy głośnikowe z Bluetooth

7 września 2022, 09:00
Producent: Peavey
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Peavey Electronics ogłosił nową serię aktywnych głośników PVXp Bluetooth, składającą się z modeli PVXp 10, PVXp 12 i PVXp 15, wyposażonych driver RX z tytanową membraną i głośnik niskotonowy o średnicy - odpowiednio - 10", 12" lub 15" oraz wzmacniacze pracujące w konfiguracji bi-amp.

Zarówno modele 12-, jak i 15-calowe są wyposażone w driver ciśnieniowy RX 14 z 1,4-calową tytanową membraną, który może wytrzymać do 980 watów szczytowej mocy dynamicznej. Natomiast 10-calowy model ma driver RX 10 z 1-calową tytanową membraną o mocy maksymalnej 520 watów. Głośniki niskotonowe mają cewkę o średnicy 2 i 3/8 cala i magnes o wadze 50 uncji. Zasilanie obu wzmacniaczy jest typu impulsowego, co zapewnia mniejszą wagę, a o odpowiednie chłodzenie "troszczy" się cichy wentylator.  

 

[img:1]

 

Wzmacniacze są wyposażone w kompresję sygnału opartą na DSP, która ma na celu wyeliminowanie słyszalnego przesterowania. DSP wykorzystuje wysokie częstotliwości próbkowania i wysokiej jakości konwertery AD (analogowo-cyfrowe), zapewniając - oprócz wspomnianego kompresora, korekcję sygnału i presety brzmieniowe. Użytkownicy mogą dostosowywać ustawienia korektora i zapisywać ustawienia, a także optymalizować wydajność za pomocą narzędzi, takich jak kompensacja głośności, czytelność i głośność.

 

 

Sygnały do dwóch z trzech kanałów wejściowych podawane są za pośrednictwem żeńskiego symetrycznego gniazda combo XLR/jack. Trzeci kanał jest przeznaczony dla źródła Bluetooth lub alternatywnie 1/8-calowego gniazda wejściowego Aux, którego głośność można regulować też zdalnie za pomocą aplikacji na iOS lub strumieniowego przesyłania dźwięku Bluetooth. Zbalansowane wyjście — męski XLR — może podawać zmiksowane sygnały z trzech kanałów do innego urządzenia, co pozwala na podłączenie dodatkowych głośników lub doprowadzenie sygnału do aktywnego subwoofera.

 

[img:2]

 

Obudowy o trapezoidalnym kształcie wyposażone są w wytrzymałe grille ze stali perforowanej, malowane proszkowo. Do transportu przewidziano dwa uchwyty, a ścięta pod kątem 45 stopni ścianka boczna pozwala na użycie zestawu jako monitora podłogowego.

 

więcej: peavey.com
Pełnopasmowe aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Peavey Peavey peavey.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Peavey rozwiń listę sklepów

Pro Audio

40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości