Mackie wprowadza do swojej oferty mikrofony mobilne z serii EM

Mackie wprowadza do swojej oferty mikrofony mobilne z serii EM

20 października 2022, 11:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Firma Mackie ogłosiła dodanie do swojej serii EM nowej linii mobilnych mikrofonów, zaprojektowanych do przechwytywania dźwięku we współpracy ze smartfonami i lustrzankami cyfrowymi.

 

 

Nowy EM-93M to kompaktowy mikrofon kierunkowy dostarczany z zestawem kabli połączeniowych oraz niezbędnym osprzętem montażowym. Amortyzowane zawieszenie pomaga eliminować dźwięki pochodzące od uderzenia w obudowę, a futrzana osłona przeciwwietrzna ma na celu zmniejszenie wpływu szumu wiatru.

 

[img:1] 

 

EM-93MK to zestaw, który zawiera mikrofon EM-93M z futrzaną i piankową osłoną przeciwwietrzną, a także trójnożnego gimbala i przedłużacz. Zawiera również jasną lampę LED o regulowanej temperaturze barwowej z dyfuzorem i trzy różne mocowania zimnej stopki do konfiguracji z lustrzankami cyfrowymi i innymi urządzeniami. 

 

[img:2]

 

EM-98MS to mikrofon typu shotgun zaprojektowany do tłumienia pozaosiowego szumu tła, z filtrami górnoprzepustowymi i  regulacją wzmocnienia. Dźwięk można monitorować za pomocą wbudowanego wyjścia słuchawkowego. Obejmuje również tryb ochrony przed przesterowaniem i automatyczne włączanie-wyłączanie; zasilany jest z akumulatora litowo-jonowego. EM-98MS zawiera dwie różne osłony przeciwwietrzne, amortyzowany uchwyt, kable i futerał.

 

[img:3]

 

Ostatni z serii, EM-95ML to mikrofon lavalier z własnym zintegrowanym wzmacniaczem liniowym do smartfonów i lustrzanek cyfrowych. Jest to wszechkierunkowy mikrofon pojemnościowy, który został zaprojektowany, aby zapewnić wyraźny, szczegółowy dźwięk.

 

[img:4]

 

Nowe modele serii EM są już dostępne na Mackie.com i u dealerów firmy Mackie.

 

więcej: mackie.com
Zestawy mikrofonowe Systemy bezprzewodowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Meyer Sound 2100 LFC - Kolumna basowa idealna do Panther'y
Więcej wiadomości