IsoAcoustics V120 - Izolacyjny uchwyt sufitowy i ścienny do głośników

IsoAcoustics V120 - Izolacyjny uchwyt sufitowy i ścienny do głośników

2 listopada 2022, 09:00
Producent: IsoAcoustics
Dystrybucja: AUDIOTECH

IsoAcoustics V120 wyposażony jest w unikalny, niskoprofilowy moduł izolacyjny, który może zostać wykorzystany do zastosowań ściennych i sufitowych, oferując uznaną izolację akustyczną, z której słynie IsoAcoustics. System V120 zapewnia estetyczny i ekonomiczny sposób na wyraźne zwiększenie czystości i przejrzystości dźwięku profesjonalnych głośników montowanych na ścianie lub suficie.

 

[img:3]

 

Uchwyt izolujący V120 można łatwo skonfigurować do zastosowań ściennych i sufitowych za pomocą uchwytów IsoAcoustics lub dostosować do uchwytów innych firm, w tym kratownicy czy szyny montażowej. Dzięki udźwigowi do 18.1 kg i adapterom dostępnym dla większości popularnych profesjonalnych głośników audio, ten zestaw zapewnia 360 stopni obrotu w poziomie oraz 90 stopni regulacji kąta nachylenia w pionie. Korzystając z uchwytu V120, monitory studyjne można ustawić niemalże dowolnie, a także umożliwić sobie łatwy dostęp do głośnika.

 

[img:1]

 

Opatentowana izolacja IsoAcoustics

Opierając się na sukcesie i wydajności innych produktów IsoAcoustics, V120 zapewnia wysoki stopień izolacji, jednocześnie mocno utrzymując głośniki w pozycji, aby zachować dokładność i wydajność odsłuchową. Zmniejszając przenoszenie wibracji, V120 zmniejsza ilość przenoszonej energii przez konstrukcję nośną, a także zapobiega przewodzeniu drgań z powrotem do głośnika. V120 jest świetnym uzupełnieniem dla profesjonalnych głośników audio, dbając o klarowność brzmienia.

 

[img:4]

 

Unikalny design

V120 jest wyposażony w płytę sufitową, którą można przymocować bezpośrednio do sufitu lub innych płaskich powierzchni. Alternatywnie, płytę sufitową można usunąć, aby umożliwić instalację V120 na innych konstrukcjach, takich jak ściany, szyny montażowe, kratownice i sprzęt montażowy innych firm za pomocą adapterów IsoAcoustics (sprzedawanych osobno).

W zależności od modelu, dany głośnik można przymocować do kołnierza dolnego V120 lub kołnierz dolny można usunąć, a do połączenia z głośnikiem wykorzystać uchwyt przesuwny (sprzedawany oddzielnie). Uchwyt ten zapewnia łatwą regulację, w celu utrzymania równowagi monitorów studyjnych. Adaptery i wsporniki są dostępne dla popularnych monitorów studyjnych o wadze do 18.1 kg lub mniej.

 

[img:2]

 

Kluczowe cechy IsoAcoustics V120:

 
  • Wymiary (szer. × wys. × gł.): 117 × 90 × 117 mm,

  • Waga: 0.77 kg,

  • Limit udźwigu: 18.1 kg,

  • Opakowanie zawiera 1 uchwyt V120 (wsporniki i adaptery są sprzedawane osobno),

  • Pełny obrót o 360 stopni i 90 stopni kąta pochylenia: możliwość niemalże dowolnego ustawienia monitorów odsłuchowych/głośników,

  • Różnorodność opcji montażowych: uchwyt izolujący V120 można łatwo skonfigurować,

  • Do zastosowań ściennych i sufitowych za pomocą uchwytów IsoAcoustics lub dostosować do uchwytów innych firm, w tym kratownicy czy szyny montażowej,

  • Opatentowana technologia izolacyjna: przetestowana przez National Research Council of Canada (NRC), wielokrotnie nagradzana konstrukcja IsoAcoustics zapewnia doskonałe brzmienie. Izolatory zarządzają energią głośnika, aby zredukować rezonujące wibracje i zmniejszyć wewnętrzne odbicia. Rezultatem jest czytelniejszy dźwięk, lepszy obraz stereo i naturalne przestrzenne brzmienie.

 

[img:5]

 

IsoAcoustics V120 można łączyć z wieloma adapterami i uchwytami specjalnie przygotowanymi przez IsoAcoustics lub innych producentów monitorów odsłuchowych i głośników. Niezwykle pomocny w tym względzie będzie kalkulator IsoAcoustics, który można znaleźć na stronie producenta. Pomoże on w doborze odpowiednich uchwytów i adapterów w zależności od potrzeb danej aplikacji. Wskaże, które komponenty są wymagane do skonfigurowania podanego modelu monitora studyjnego do instalacji na ścianie lub suficie.Wspomniany kalkulator można znaleźć tutaj.

 

Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > IsoAcoustics rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości