RCF S 15: Kompaktowy subwoofer o dużej mocy dla klubów, barów i teatrów

RCF S 15: Kompaktowy subwoofer o dużej mocy dla klubów, barów i teatrów

24 października 2023, 08:00
Dystrybucja: TOMMEX

RCF S 15 to kompaktowy subwoofer dużej mocy, idealny do instalacji w miejscach, gdzie pożądany jest niewielki fizyczny rozmiar i potężna moc generowana przez 15-calowy głośnik. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, potrafi generować dźwięki poniżej 35 Hz, osiągając poziomy wyjściowe zazwyczaj zarezerwowane dla znacznie większych modeli.

S 15 doskonale nadaje się do odtwarzania muzyki w różnych zastosowaniach, począwszy od klubów, poprzez bary i kawiarnie, aż po teatry i zastosowania korporacyjne. Serce systemu stanowi 15-calowy głośnik niskotonowy z 2,5-calową cewką. Jego projekt jest efektem najnowszych trendów w produkcji kompaktowych subwooferów, co przekłada się na dynamiczną i precyzyjną reprodukcję niskich częstotliwości. Nadaje się szczególnie dobrze do wysokiej jakości aplikacji multimedialnych.

 

[img:2]

 

Subwoofery RCF są pierwszym wyborem wielu inżynierów dźwięku ze względu na bardzo wysoki poziom SPL przy bardzo niskich częstotliwościach, mniejsze rozmiary w porównaniu z konkurentami oraz imponujący stosunek rozmiar/waga do poziomu SPL. Twoja widownia będzie rozkoszować się wciągającym immersyjnym doświadczeniem muzycznym.

Przetworniki niskotonowe to głośniki niskotonowe dużej mocy o średnicy 10”, 12” i 15”, wyposażone w cewkę o średnicy 2,5”. Ich projekt jest efektem najnowszych trendów w produkcji kompaktowych subwooferów, co przekłada się na dynamiczną i precyzyjną reprodukcję niskich częstotliwości.

 

[img:3]

 

Elegancka estetyka designu, wiele formatów i charakterystyczna jakość dźwięku RCF pozwalają na zapewnienie doskonałego doświadczenia dźwiękowego w dowolnym zastosowaniu, począwszy od restauracji i sklepów detalicznych, aż po kluby, przestrzenie korporacyjne i miejsca spotkań.

Muzyka znacząco wpływa na zaangażowanie i wprowadza cieplejszy klimat do Twojej przestrzeni, zwłaszcza gdy poziom jakości dźwięku jest postrzegany jako wysoki. To jest cel serii RCF SUB S – optymalna wydajność zarówno w muzyce tła, jak i dynamicznym odtwarzaniu muzyki pierwszoplanowej.

 
[img:1]
 

Kluczowe cechy:

 
  • Moc: 500 W AES
  • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 126 dB SPL
  • Pasmo przenoszenia: 35 ÷ 200 Hz
  • 1 x 15” głośnik niskotonowy o dużej mocy
  • Obudowa wykonana z wysokiej jakości sklejki
  • Stalowy grill pokryty tkaniną
  • Mocowanie standardowe na statywie M20 w górnej części obudowy
  • 4-stykowe złącze EUROBLOCK (wejście audio i wyjście dla łącza równoległego)

 

więcej: www.rcf.it
Subwoofery pasywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) www.rcf.it

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości