Powersoft rozszera swoją "chmurową" platformę

Powersoft rozszera swoją "chmurową" platformę

29 stycznia 2024, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Powersoft
Dystrybucja: SoundTrade

Na targach ISE 2024 firma Powersoft zaprezentuje Verso, urządzenie typu "gateway" zaprojektowane do łączenia produktów Powersoft z platformą chmurową MyUniverso.

Uczestnicy ISE będą mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób Verso pomaga integratorom systemów i menedżerom IT w pełni wykorzystać platformę chmurową MyUniverso. MyUniverso, wcześniej znane jako Universo, połączyło się teraz z MyPowersoft, zapewniając wszystkim użytkownikom posiadającym konta MyPowersoft dostęp do platformy chmurowej. 

 

[img:1]

 

Verso to urządzenie o wysokości połowy racka zaprojektowane w celu umożliwienia dostępu do platformy chmurowej MyUniverso i wszystkich powiązanych z nią funkcjonalności dla całego obecnego portfolio wzmacniaczy Powersoft, umożliwiające monitorowanie i scentralizowane zdalne aktualizowanie oprogramowania sprzętowego dla wszystkich podłączonych wzmacniaczy, a także obsługujące popularną technologię Dynamic Music Distribution firmy Powersoft (DMD).

Verso zawiera również procedurę Easy Swap, wprowadzoną jako część funkcji Unica na targach ISE 2023, dzięki czemu można łatwo i szybko reagować na przerwy w świadczeniu usług, w rzadkich przypadkach awarii. Gateway jest kompatybilny z platformami chmurowymi innych firm, zapewniając użytkownikom dostęp do podstawowych informacji o projekcie w chmurze. Dodatkowo poprzez Verso możliwy jest dostęp do funkcji zdalnej aktualizacji oprogramowania MyUniverso, minimalizując potrzebę wielokrotnych wizyt w miejscach instalacji.

 

[img:2]

  

Powersoft zaprezentuje także nowe modele Unica 1K8 i Unica 5K4 o niższej mocy, przeznaczone do mniejszych zastosowań. Co więcej, cała seria Unica korzysta teraz z funkcji Dynamic Music Distribution (dynamicznej dystrybucji muzyki - DMD), wcześniej dostępnej wyłącznie dla Mezzo.

 

Nie możemy się doczekać prezentacji Verso i nowych modeli Unica na tegorocznych targach ISE. Podczas zeszłorocznej edycji ISE zaprezentowaliśmy serię Unica, która jest najbardziej wydajnym i najskuteczniejszym wzmacniaczem, jaki do tej pory wypuściliśmy. Wraz z wprowadzeniem na rynek dwóch nowych modeli Unica o niskim poborze mocy i dodaniem funkcji DMD rozszerzających możliwości odtwarzania muzyki w tle, dążymy do celu, jakim jest zaoferowanie platformy zdolnej spełnić różne wymagania dotyczące projektów instalacji.

Luca Giorgi - Dyrektor sprzedaży w Powersoft 

Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości