System KORE firmy Native Instruments już w sprzedaży

System KORE firmy Native Instruments już w sprzedaży

16 czerwca 2006, 14:45
Producent: Native Instruments

Native Instruments informuje o wprowadzeniu na rynek nowego systemu KORE. System KORE został opracowany w celu zwiększenia skuteczności, elastyczności i łatwości pracy z programami i efektami w warunkach studyjnych oraz na scenie.

KORE jest zintegrowanym systemem, składającym się z programu-hosta do wtyczek VST i Audio Unit oraz sterownika sprzętowego posiadającego interfejs audio USB 2.0/MIDI. Można go używać zarówno jako samodzielnego hosta instrumentowego lub wtyczkę do dowolnego sekwensera obsługującego Audio Units-, VST- i  RTAS. [img:1]
Z powodu zaawansowanej dwukierunkowej integracji sterownika z oprogramowaniem KORE, wszystkimi głównymi funkcjami systemu można sterować nawet nie widząc komputera na którym dany program został uruchomiony.

Wraz z oficjalną premierą dostępny jest również update KORE 1.0.1. Nowa wersja oferuje kilka ulepszeń, włączając m.in nowy tryb "Live View", sześć dodatkowych efektów, zoptymalizowane sterowniki audio. KORE 1.0.1 zawiera również prekonfigurowane parametry "Easy Access Pages" szeregu instrumentów programowych takich producentów jak m.in Arturia, Gmedia, Korg, Spectrasonics.

We współpracy z 140 sklepami na całym świecie, Native Instruments zorganizował międzynarodowe warsztaty objazdowe pod nazwą "KORE Days" . Każda impreza składa się z pogłębionej prezentacji KORE i zapewnia możliwość wypróbowania systemu samemu. Bardziej szczegółowe informacje, łącznie z kalendarzem można znaleźć na stronie www.native-instruments.com/koredays.info.

KORE jest dostępny w cenie 559 dolarów / 499 euro u autoryzowanych dealerów i w sklepie internetowym Native Instruments. Specjalna limitowana oferta dla właścicieli NI KOMPLETE jest aktualna do 31 czerwca. Szczegółowe informacje na temat warunków oferty znajdują się na stronie internetowej Native Instruments.

Pluginy, instrumenty, sample Syntezatory DAW

Gdzie kupić?

Native Instruments

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Native Instruments rozwiń listę sklepów

Studio

Mackie Mainstream - mały, zgrabny interfejs do streamingu
Więcej wiadomości