Prestiżowe instrumenty klasyczne

Prestiżowe instrumenty klasyczne

5 czerwca 2009, 11:32
[img:1]

J.Michael
Firma J. Michael Instruments dostarcza instrumenty muzyczne najlepszej jakości, odznaczające się najwyższymi standardami wykonania, by rozbudzić wśród wśród jak największej liczby osób pasję do gry. Wszystkie instrumenty przechodzą szczegółową kontrolę jakości, nadzorowaną przez Japońskich inżynierów, którzy dokładnie testują każdy instrument, zanim opuści on fabrykę. 

Firma dostarcza szeroką gamę instrumentów poczynając od gitar dla początkujących na instrumentach akustycznych, przeznaczonych dla zaawansowanych graczy skończywszy 
Carlo Giordano

Marc Corporation to japońska firma z długoletnimi tradycjami w branży muzycznej. Po sukcesie na wymagającym rynku japońskim i amerykańskim rozpoczęli produkcję na szerszą skalę. Bezkonkurencyjna jakość i przystępne ceny spowodowały, że w ciągu kilku lat instrumenty Carlo Giordano opanowały rynki europejskie. 

Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością i szczegółowej, kilkuetapowej kontroli jakości instrumenty Carlo Giodano kokurują z sukcesami z unanymi markami instrumentów dętych.

Smyczkowe Klarnety Oboje Saksofony Flety proste Fagoty Skrzypce Altówki Wiolonczele Kontrabasy Dęte drewniane Flety poprzeczne Flety piccolo
Wszechstronna bestia od PRS
Więcej wiadomości