Pearl E-Pro Live:Elektroniczna czy akustyczna? - Tutaj nie ma różnicy!

Pearl E-Pro Live:Elektroniczna czy akustyczna? - Tutaj nie ma różnicy!

17 stycznia 2011, 09:58
Producent: Pearl

Pearl zaprezentował nowy, rewolucyjny model perkusji elektronicznej, który wygląda, brzmi i daje wrażenie gry zupełnie jak zestaw akustyczny. 
 
Po raz pierwszy perkusiści dostają do rąk narzędzie oferujące stuprocentowy realizm gry, zbudowane z autentycznych bębnów, blach i hardware’u. To wszystko nazywa się E-Pro Live.
 
[img:6]

 

Autentyczność zaczyna się od pierwszego spojrzenia. Rozmiary bębnów wykonanych z drewna są dokładnie takie, jakie możemy spotkać w akustycznym zestawie. Tomy 10”, 12” i 14”, werbel 14” oraz bęben basowy 20”. Nareszcie bębniarze nie muszą uderzać w pady, z których wszystkie mają średnicę 8”.
 
[img:2]
 
Idąc dalej – materiał. Zestaw wykonano z prawdziwych skorup drewnianych Pearla, zaś blachy z mosiądzu. Hardware również jest dokładnie taki, jaki spotykamy w zestawach Pearla. E-Pro Live dostępny jest w wykończeniu Quilted Maple oraz Black Wrap.
 
[img:3]
 
E-Pro Live oferuje 100% analogowego feelingu, reakcji padów i dynamiki. Naciągi dwu-strefowe Tru-Trac Electronic Heads oddają wiernie wszelkie zawiłości toniczne, do których muzyk jest przyzwyczajony podczas gry na zestawie akustycznym.
 
W zestawie wykorzystano talerze E-Classic wykonane z mosiądzu. Dostępne są również typowe pady gumowe EPC2. Obie wersje charakteryzują się konstrukcją 3-strefową.
 
[img:4]
 
Jednak cały zestaw mimo oczywistych zalet nie osiągnął by tego poziomu bez mózgu całej operacji, czyli modułu perkusyjnego R.E.D. Box (Real Electronic Drums). 128MB pamięci RAM, 1000 brzmień High Definition, 100 ustawień zestawów plus miejsce na 100 własnych konfiguracji. Wierne brzmienia są owocem współpracy Pearla z twórcami najlepszych sampli perkusyjnych – Toontrack, Sonic Reality, Ocean Way, Steven Slate Drums, Virtual Drumline oraz BFD. 
 
[img:5]
 
E-Pro Live w rzeczywistości jest dwoma zestawami w jednym. Wystarczy, że zamienisz naciągi na akustyczne i już masz wysokojakościowy zestaw perkusyjny pearla gotowy do gry.
 
 

E-Pro Live: Get Real. Be Real.

 

 
Zestawy perkusyjne Elektroniczne Zestawy Akustyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Pearl rozwiń listę sklepów

Perkusja

703X & MINI - Nowości od EFNOTE na NAMM'24
Więcej wiadomości