Poznaj nowe możliwości EAW systemu liniowego KF 740

Poznaj nowe możliwości EAW systemu liniowego KF 740

11 lutego 2010, 13:21
Producent: EAW
Dystrybucja: Music Info
[img:1]KF740 zaprojektowany został do szerokiej gamy zastosowań zarówno koncertowych, jak i w instalacjach stałych. Rozmiarami i wagą zbliżony jest do średniej wielkości systemu KF730, jednak na wyjściu daje moc porównywalną z większym systemem KF760.

[img:2:R]Dzięki temu sprawdzi się zarówno podczas dużych eventów, jak i jako system nagłośnieniowy w małym klubie.
 
Pojedynczy moduł KF740 to trójdrożny zestaw zawierający dwa 1,4-calowe głośniki wysokotonowe, dwa ośmiocalowe średniotonowe i cztery dziesięciocalowe niskotonowe, wszystkie wyposażone w magnesy neodymowe. Głośniki HF, MF oraz dwa spośród głośników LF zintegrowane są z dużą tubą symetryczną 90°×12°, pozostałe dwa woofery umieszczono po bokach tuby. 

Takie rozmieszczenie przetworników pozwala na dokładną kontrolę kierunkowości przy jednoczesnym skupieniu większości energii akustycznej na osi głównej systemu. Jeszcze lepsze wyniki można osiągnąć, stosując procesor UX8800 DSP z przetwarzaniem EAW Focusing. 

Ponadto producent oferuje również narzędzie, które pozwala zaprojektować system najlepszy dla danego zastosowania i danej przestrzeni – EAW Resolution (2D). Ponadto możliwe jest integrowanie modułów KF740 z systemami KF730 lub KF760, co daje jeszcze większą elastyczność zastosowań systemów KF.

[img:3]

Więcej informacji:

Music Info - dystrybutor EAW w Polsce

Dział Nagłośnienie : Oskar Tarczyński
                                      tel. (12) 267 24 80 wew. 22


Zobacz także broszurę informacyjną

Kolumny i głośniki Systemy liniowe Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > EAW rozwiń listę sklepów

HiFi

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz