Promocja na polską! wersję Presonus Studio One Pro.

Promocja na polską! wersję Presonus Studio One Pro.

6 czerwca 2012, 00:00
Producent: PreSonus

Choć ciężko w to uwierzyć, choć kosztowało to niemało pracy, aplikacja DAW Presonus Studio One Pro dostępna jest całkowicie po polsku. Wszystkie opisy, pozycje w menu, podmenu i gdzie tylko chcemy są w polskiej wersji językowej. 

Polski pakiet można zainstalować do każdej kopii S1 Pro - czyli, jeśli kupiłeś program wcześniej, możesz go z łatwością spolszczyć, wystarczy pobrać odpowiedni plik ze strony producenta, lub skontaktować się z nami. Co więcej, w najnowszym numerze magazynu Estrada i Studio znajduje się darmowa wersja Studio One, która również może być "wyposażona" w polski pakiet - po szczegóły odsyłamy do EiS.

Aby uczcić to wiekopomne wydarzenie, organizujemy promocję na ten wyjątkowy program. Tylko do połowy czerwca można go nabyć z dodatkowym rabatem w wysokości 25%, czyli z ceny 1.200 zł zjeżdżamy na 900! To bardzo dobra oferta, a biorąc pod uwagę, że dostajemy aplikację po polsku, jest to oferta nie do odrzucenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji. A potem pozostaje już tylko stworzyć międzynarodowy przebój w polskiej wersji językowej ;-)

 

[img:1] 

 

 

Studio One 2 to najnowsza, jeszcze lepsza wersja nagradzanego programu, wyposażona w szereg nowych funkcji, które znacznie poszerzają jego możliwości. Teraz z łatwością wykonasz w programie tak zaawansowane zadania jak składanie ścieżek z wielu różnych podejść (comping), korekcję wysokości dźwięku czy wykrycie i edycję transjentów.

 

[img:2]

 

Nowe, ekscytujące funkcje Studio One w skrócie:

 

  • Integracja z aplikacją Celemony Melodyne - tak, Studio One ma teraz teraz wbudowaną oryginalną aplikację Melodyne!
  • Wykrywanie i edycja transjentów - do kopiowania i edycji schematów rytmicznych w plikach audio - czyli edytuj audio jak MIDI,
  • Składanie ścieżki z wielu "podejść" - czyli popularny comping,
  • Złożony mastering jako wbudowana funkcjonalność aplikacji,
  • Nowe instrumenty, pluginy i sample.
  • Polska wersja językowa!
  • Promocyjne warunki obowiązują do 15 czerwca br., nie czekaj, sprawdź!

 

 


Oprogramowanie i DAW Inne DAW

Gdzie kupić?

PreSonus PreSonus www.presonus.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > PreSonus rozwiń listę sklepów

Studio

DirectOut i RME znów łączą siły
Więcej wiadomości