Samick Piano - instrumenty z duszą

Samick Piano - instrumenty z duszą

9 lipca 2012, 14:27
Producent: Samick Piano
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

[img:1]

Założony w 1958 roku z myślą o tym, że pielęgnowanie produkcji instrumentów w Korei przyniesie pożytek całemu narodowi. Korporacja SAMICK Musical Instruments rozwinęła się i stała jednym z największych na świecie producentem i eksporterem pianin. SAMICK zajął także znaczącą pozycję jako najlepszy wytwórca muzycznych instrumentów różnego rodzaju.

W drugiej połowie minionego wieku SAMICK stał się prawdziwie globalną firmą, współpracującą z 200 partnerami w 80 krajach na całym świecie. Wprowadzenie zaawansowanych technologii w proces produkcji pianin i fortepianów wraz z rozszerzeniem bazy produkcyjnej i silnym strategiom marketingowym w Ameryce i Europie, SAMICK potwierdza swoją pozycję jako jednego z największych globalnych producentów pianin i fortepianów minionego Milenium. SAMICK kontynuuje tworzenie najlepszych arcydzieł na świecie kierując się ku potrzebom użytkowników i wkładając wszelki wysiłek w niekończące się badania i rozwój jakości, innowacji i stylu.

 

Pianino to znacznie więcej, niż tylko złożenie wytworzonych części z pomocą nowoczesnej technologii. Nic nie jest w stanie zastąpić subtelności, muzycznej wrażliwości i precyzji uacha doświadczonego rzemieślnika. W naszych pianinach znajdziecie skrytą w nich duszę, która objawia swe sekrety w brzmieniu strun.

 

Historia instrumentów klawiszowych zaczęła się przed trzystu laty. Do dziś pozostały najwspanialszymi instrumentami i nie utraciły fascynacji muzyków. Fortepian jest w stanie oddać każdy niuans emocjonalny utworu i jego urzekający zarówno w wyglądzie, jak ekspresji i dynamice brzmienia. Tworzenie wyjątkowego fortepianu oznacza odrzucenie kompromisów przy doborze materiałów, profesjonalne wykonanie i wyjątkowy projekt. Wyselekcjonowane drewno zostaje ręcznie przeistoczone w precyzyjny instrument zdolny do przekazania subtelnych drgnień duszy na język muzyki. Tworząc każdy instrument w harmonijnym połączeniu tradycyjnego rzemiosła oraz zaawansowanych technologii, SAMICK Piano spełni wszystkie Twoje pragnienia i stanie się źródłem Twoich najpiękniejszych emocji muzycznych.

[img:2]

 

 

 

Pianina Pianina akustyczne Fortepiany akustyczne

Gdzie kupić?

Samick Piano Samick Piano www.smcmusic.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Samick Piano rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości