Nowe banki brzmień na JUPITERY Rolanda

Nowe banki brzmień na JUPITERY Rolanda

30 listopada 2012, 10:58
Producent: Roland

[img:1]

Roland ogłosił powstanie JUPITER Synth Legends - część 1, pierwszą z serii darmowych bibliotek dźwiękowych dla syntezatorów JUPITER-80 oraz JUPITER-50, charakteryzującą się bogactwem autentycznych vintage'owych dźwięków z najbardziej legendarnych i ikonicznych klawiszy w historii Rolanda.

Kolekcja korzysta z popularnego i lubianego silnika syntezy Rolanda, nazywającego się SuperNATURAL. Silnik ten jest w stanie uchwycić esencję historycznych syntezatorów Rolanda, przy czym udostępnia również nowe brzmienia, live sety, oraz szablony rytmiczne. Wraz z architekturą Live Set oraz dostępnymi multi-efektami JUPITERa, nowy zestaw brzmień daje muzykom ogromną kolekcję syntezatorów ze snów.

JUPITER Synth Legends - część 1, pierwsza z serii zawiera w sobie brzmienia klawiszy z lat 70-tych:

  • JUPITER-8 (1981)
  • JUNO-60 (1982)
  • D-50 (1987)
  • TB-303 (1982)
  • JUPITER-6 (1983)
  • SH-101 (1982)
  • JUNO-106 (1984)
 

 

Wszystkie te klasyczne syntezatory posiadają od 10 do 20 presetów fabrycznych, które, razem ze 123 nowo powstałymi brzmieniami przeznaczonymi na JUPITERa-80/50, pomagają w uchwyceniu wyjątkowego charakteru każdego syntezatora z powyższej listy.

 

Każda część bibliotek będzie dostępna za darmo do ściągnięcia ze strony Rolanda. Będą one łatwe w instalacji na sprzęcie JUPITER-80 oraz JUPITER-50.

Syntezatory Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Studio

Miksujesz, masterujesz nagrania - zobacz Sennheiser HD 400 PRO
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz