Rob Papen SubBoomBass - teraz jako rack extension w Reasonie

Rob Papen SubBoomBass - teraz jako rack extension w Reasonie

30 grudnia 2012, 00:00
Producent: Rob Papen

[img:1]

Rob Papen ostatnio ogłosił powstanie SubBoomBass RE, nowej wersji znanego emulatora wszelkiej maści basów (z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo pomocne, jeśli chodzi o brzmienia tzw. "wobble" basów w muzyce Dub Step) - tym razem sprawnie działającej w popularnym DAW-ie firmy Propellerhead - Reason 6.5.

Oto, co sam Rob Papen mówi o swoim nowym produkcie:

SubBoomBass RE został pieczołowicie dopracowany, by zaoferować wam narzędzie do tworzenia świeżych, nowych linii basowych. Zawiera też wyjątkowe, nastrojone do konkretnych dźwięków sample perkusyjne, świetnie nadające się do muzyki Hip-Hop oraz R'n'B, lub do dodania smaku do już istniejących partii rytmicznych w waszych kompozycjach.

Rob Papen, twórca SubBoomBass

W nowej wersji dostępna jest też nowa opcja, nazywająca się "Wave-sequence", która otwiera nowe możłiwości dźwiękowe w tworzeniu muzyki. Dodano też dwa sloty na efekty, które mogą być modulowane za pomocą protokołu MIDI.

SubBoomBass RE jest dostępny na stronie Propellerhead, jako rack extension. Jego cena to €65 EUR/$79 USD. Do 31 grudnia tego roku obowiązuje też zniżka o 20 dolarów, więc do końca roku zapłacimy za instrument $59 USD.

 

[img:2]

[img:3]

Oprogramowanie i DAW Syntezatory DAW Inne Pluginy, instrumenty, sample

Studio

JBL Performance v1.2 - Nowa aktualizacja dostępna do pobrania
Więcej wiadomości