NAMM2013: Gemini ujawnia PLAY2GO

NAMM2013: Gemini ujawnia PLAY2GO

24 stycznia 2013, 11:03
Producent: Gemini

[img:1]

PLAY2GO to przenośny system dźwiękowy/PA z możliwością odtwarzania przez USB, SD i Bluetooth. Gemini, producent sprzętu DJ-skiego i profesjonalnego sprzętu audio, ma zamiar wystawia swój nowy produkt na targach NAMM.

PLAY2GO to system 2-drożnych głośników z wbudowanym odtwarzaczem MP3 USB/SD/Bluetooth. Gemini da uczestnikom szansę zobaczenia i posłuchania nowego sprzętu w budce 5700, w hali B.

PLAY2GO został stworzony do okazji takich jak niewielkie wydarzenia, które natychmiast potrzebują mobilnego i bezproblemowego nagłośnienia. Jego mobilna charakterystyka pozwala na łatwy transport i bardzo szybkie rozstawienie. Zamocowane kółka sprawiają, że nie potrzebny jest nawet samochód, czy inny środek transportu. System posiada też baterię, która jest w stanie zasilać urządzenie do 12 godzin. Baterię, po rozładowaniu, można naładować ponownie.

[img:2]

Utwory można odtwarzać na jakimkolwiek odtwarzaczu, posiadającym Bluetooth. Można również skorzystać z dołączonego do zestawu mikrofonu, który podłącza się do systemu. Głośnik ma moc 50 Watt, więc dźwięk jest słyszalny do 45 metrów.

Firma Gemini produkuje sprzęt muzyczny od roku 1974, wnosząc sporo innowacji w świat sprzętu DJ-skiego i audio. Ich portfolio wciąż się powiększa, wprowadzane są nowe produkty, które zaskakują pomysłem i różnorodnością.

Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA)

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gemini rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości