Ableton Live 9.1 - długo oczekiwany "szeroki" update

Ableton Live 9.1 - długo oczekiwany "szeroki" update

22 listopada 2013, 12:59
Producent: Ableton

[img:1]

Od premiery długo oczekiwanego przez wszystkich producentów update'u Abletona mineło zaledwie kilkadziesiąt godzin, a serwery już dymią.

Dlaczego?

Ableton Live 9.1 to długo zapowiadany i jeszcze dłużej oczekiwany update, który wnosi nową jakość w obsłudze tego programu. Oprócz innych mniejszych poprawek, najważniejszym udoskonaleniem jest - praca na dwóch monitorach! Nareszcie wszyscy użytkownicy będą mogli na jednym monitorze mieć okno z widokiem klipów, a na drugim - okno z widokiem sesji.

[img:2]

Warto dodać, że wypuszczenie tego znaczącego update'u zbiega się w czasie z obniżką cen produktów Ableton o 20%, więc jakby nie rozpatrywać tej akcji marketingowej (BITWIG jest tuż tuż), to świetna okazja dla dotychczasowych użytkowników na upgrade, tak samo jak dla nowych oraz "legalnych inaczej" na zakup w atrakcyjnej cenie programu Ableton Live 9.1 w dowolnej wersji.

 Więcej informacji: www.ableton.com

 

Oprogramowanie i DAW Inne DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Ableton

Dystrybucja w Polsce:

Nutron

adres:
ul. Wrocławska 7 55-040 Bielany Wrocławskie

Sklepy muzyczne > Ableton rozwiń listę sklepów

Studio

Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz