Seria X Powersoft nagrodzona przez czytelników Pro Sound Web / Live Sound

Seria X Powersoft nagrodzona przez czytelników Pro Sound Web / Live Sound

12 maja 2015, 10:00
Producent: Powersoft

Firma Powersoft ogłosiła niedawno, że wzmacniacze mocy serii X zostały wyróżnione przez magazyn Pro Sound Web/Live Sound nagrodą czytelników Reader's Choice.

Końcówki mocy serii X zaprezentowano po raz pierwszy w USA w czerwcu ubiegłego roku podczas targów InfoComm i od razu zauważono ich niezwykłą wszechstronność, elastyczność i potężny zapas mocy. Dość szybko okazało się, że seria na nowo definiuje możliwości zasilania systemów nagłośnieniowych.

Z elastycznym routingiem kanałów, prawdziwym trybem mono, dwu i trójfazowym zasilaniem wygodnym i funkcjonalnym DSP, seria X stanowi rewolucyjny krok naprzód w wydajności i efektywności zasilania zarówno w aplikacjach koncertowych jak i instalacyjnych stałych.

 

[img:1]

 

Cieszymy się, że międzynarodowa społeczność czytelników portalu Pro Sound Web zauważyła nasze wzmacniacze - jak wiadomo jest to bardzo świadoma grupa użytkowników.

 

Każdy z produktów naszej serii X jest wynikiem ciągłych badań, nieustających innowacji oraz drobiazgowego wyrafinowania - to ekscytujące, widzieć niezwykle szeroki zakres zastosowań audio u naszych klientów.

Kurt Meltzer - Dyrektor Sprzedaży Powersoft w USA

 

Bycie finalistą w trzech kategoriach jest postrzegane przez nasz zespół jako ogromny sukces. Przyznanie nagrody przez czytelników Pro Sound Web potwierdza to, że działamy w dobrym kierunku i że nasza ciężka praca się opłaca.

Francesco Fanicchi - dyrektor ds. kontaktów i marki Powersoft

 

 

Seria X jest następcą i kontynuatorem równie innowacyjnej serii K. Firma zadebiutowała ją w 1995 roku, wprowadzając wraz z nią rewolucyjne technologie: korekcję współczynnika mocy (PFC) i zasilacz impulsowy SMPS.

Bezprecedensowa wydajność wzmacniaczy serii X umożliwia integratorom systemów i realizatorom korzystanie z mniejszej ilości sprzętu - niezależnie od tego czy mamy na myśli instalacje stałe czy jakąkolwiek inną aplikację nagłośnieniową.

 

[img:2]

 

Przy użyciu Armonia Pro Suite w połączeniu z serią X, użytkownicy mogą konfigurować wszystkie parametry pracy systemu dzięki wbudowanemu DSP. Zintegrowane WiFi pozwala obsługiwać pojedyncze wzmacniacze serii X z poziomu smartfona lub tabletu, który zastępuje wbudowany wyświetlacz.

W skład serii X wchodzą dwa modele: X8 ([email protected]/2U), X4 ([email protected]/1U). Wzmacniacze obsługują AES3 i Audinate Dante, a także wejścia analogowe. Technologia automatycznego przełączania między zapasowymi sygnałami pozwala na skonfigurowanie maksymalnie czterech źródeł na kanał.

 

Czytaj także: Powersoft X Series: "Wzmacniacze, które zmienią rynek"

 

Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Alternatywa dla systemu bezprzewodowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz