Więcej możliwości dla Twojego głosu z TC-Helicon Perform-V

Więcej możliwości dla Twojego głosu z TC-Helicon Perform-V

22 lutego 2016, 10:00
Producent: TC-Helicon

TC-Helicon Perform-V to nowy, montowany na statywie mikrofonowym procesor wokalowy, który otworzy przed Wami zupełnie nowy świat możliwości wykonawczych. Począwszy od aplikacji Adaptive Tone, zapewniającej automatyczną kontrolę nad EQ, de-esserem, bramką i kompresją, Wasz głos zawsze przebije się przez miks i zabrzmi świetnie w każdych warunkach.

Dodajcie do tego studyjnej jakości Reverb, Double i Echo, z których każdy występuje w czterech różnych stylach, i będziecie mogli łatwo przygotować niezapomniane efekty wokalne, które idealnie będą pasować do Waszej piosenki.

 

[img:1]

 

Jeśli jednak uznacie, że potrzebujecie więcej efektów - wystarczy użyć darmowej aplikacji Perform-V na smartfona i pobrać dodatkowe: HardTune (korektor wysokości dźwięku), harmonizer, megafon oraz modulacyjne, takie jak chorus czy flanger. Możecie również pobrać presety na swój komputer za pomocą aplikacji Voice Support i potem wgrać je do Perform-V poprzez port USB.

 

[img:4]

 

Perform-V reklamowany jest jako karzeł o olbrzymich możliwościach. Posiada wiele funkcji dostępnych w innych urządzeniach spod znaku TC-Helicon, jak np. funkcja HIT - do jednego przycisku możecie przypisać grupę kilku efektów i za jego pomocą budować napięcie w refrenach dodając jednym palcem kilka dodatkowych zmodulowanych głosów.

 

[img:2]

 

Inne przydatne funkcje to automatyczna regulacja czułości mikrofonu, układ przeciw-sprzężeniowy, wbudowane mikrofony RoomSense (pozwalające na ćwiczenie bez mikrofonu oraz zbierające dźwięki z pomieszczenia w celu dodania ambientu dla toru słuchawkowego i uczące się harmonii innych instrumentów), złącze AUX do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku, zasilanie phantom, przycisk Tap Tempo, możliwość współpracy z mikrofonami sterującymi TC-Helicon MP-75 i MP-76 oraz przełącznikami nożnymi Switch-3 i Switch-6.

TC-Helicon Perform-V jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 199 Euro (870 zł).

 

[img:5]

 
Procesory dźwięku Procesory inne Procesory efektowe

Gdzie kupić?

TC-Helicon TC-Helicon www.tc-helicon.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > TC-Helicon rozwiń listę sklepów

Studio

Syntezator w mrocznej oprawie, czyli PolyBrute Noir od Arturia
Więcej wiadomości