Inżynier Sprzedaży - Znajdź pracę w Phono Media

20 kwietnia 2016, 11:50

W związku z dynamicznym rozwojem, poszerzaniem swojego portfolio produktowego oraz możliwością dotarcia do szerszego grona partnerów, poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIERA SPRZEDAŻY.

Poszukujemy osoby chętnej do nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych oraz sporządzania ofert. Idealny kandydat jest osobą samodzielną - potrafi sporządzić ofertę, przygotować opis koncepcji, wesprzeć klienta wiedzą merytoryczną i samodzielnie przeprowadzić proces realizacji projektu.

Jeżeli mimo wszystko nie spełniasz wszystkich wymagań wskazanych poniżej, a systemy audiowizualne to Twoja pasja i chciałbyś sprawdzić się w tej interesującej branży - prześlij nam swoje CV wraz z krótkim opisem dlaczego chciałbyś u nas pracować a skontaktujemy się z Tobą.

Aktualnie poszukujemy przedstawicieli na dwa regiony:

  • 1. Województwa: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, dolnośląskie
  • 2. Województwa: opolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie, małopolskie

Przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie, praca może być wykonywana także zdalnie z miejsca zamieszkania (Kraków, Poznań, Wrocław, Kielce, Katowice itp - w zależności od przydzielonego regionu).

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi,
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie projektowania i doboru urządzeń w systemach audiowizualnych (zapewnione szkolenie produktowe),
  • Projektowanie instalacji audiowizualnych zgodnie ze stawianymi wymaganiami (zapewnione wsparcie zespołu projektowego),
  • Opracowywanie ofert handlowych,
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami, koordynacja działań niezbędnych do zakończenia inwestycji.

Oczekujemy:

  • Samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu,
  • Wykształcenia technicznego lub zainteresowań bardzo skoncentrowanych na systemach audiowizualnych,
  • Dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych (60% pracy wykonywana jest w terenie),
  • Podstawowej znajomości Języka Angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub pracy z profesjonalnym nagłośnieniem,
  • Pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy :)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (forma współpracy do uzgodnienia),
  • Stała pensja (zależna od posiadanych kwalifikacji) + prowizja od sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę wśród młodych, pozytywnie nastawionych do wykonywanej pracy ludzi,
  • Możliwość realnego wpływania na wyniki firmy i uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • Bardzo duże możliwości rozwoju własnych umiejętności,
  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany,
  • Szkolenia branżowe, wyjazdy zagraniczne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Travis Scott w lipcu wystąpi w Polsce
Więcej wiadomości