Kolejny Meinl Drum Festival za niespełna dwa lata

Kolejny Meinl Drum Festival za niespełna dwa lata

24 października 2018, 11:00
autor: Paweł Ostrowski

Meinl Drum Festival to wydarzenie organizowane rok rocznie przez niemieckiego producenta. Początki tych eventów są zamierzchłe, sięgające roku 2005, a konsekwencja z jaką tworzone są kolejne edycje festiwalu czynią tą imprezę wyjątkową perkusyjnie i profesjonalną w każdym organizacyjnym calu. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się festiwale perkusyjne organizowane przez Meinla, kolejny już na horyzoncie.

Festiwale Meinla skupiają ogromną rzeszę sympatyków perkusji, osiągając status świetnie zorganizowanych perkusyjnych imprez masowych. W tym momencie producent przygotowuje się do kolejnego festiwalu perkusyjnego, chociaż czasu ma jeszcze sporo, bo ponad półtorej roku. Znamy już konkretną datę następnego percussion festiwalu Meinla - 27 czerwiec 2020 roku. Miejsce wydarzenia - Gutenstetten (Niemcy), w siedzibie producenta.

 

[img:1]

 

Do dzisiaj wspominamy perfekcyjnie zorganizowany Warsaw Meinl Drum Festival 2016, jednak większość imprez odbywa się w siedzibie firmy, co dokumentują zamieszczane w internecie nagrania filmowe, ilustrujące dobitnie rozwój imprezy na przestrzeni lat pod względem zainteresowania publiczności, rangi i poziomu organizacji. Przedstawiamy kilka mniej i bardziej zamierzchłych nagrań, ukazując jak zmieniały się festiwale Meinl'a na przełomie kilkunastu lat.

 

Przypomnijmy relację z naszego warszawskiego festiwalu z 2016 roku:

 

I kilka bardziej zamierzchłych wydarzeń festiwalowych...

[img:2]

 

Więcej szczegółów na temat kolejnego percussion festiwalu dopiero poznamy. Już nie możemy się doczekać...

 

Talerze Perkusjonalia Hardware Akcesoria Elektroniczne Akustyczne

Perkusja

PORADNIK: Jaki werbel na początek?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz