ISE'19: Przyłącze ścienne z Dante od AudioPressBox

ISE'19: Przyłącze ścienne z Dante od AudioPressBox

13 lutego 2019, 10:00
Producent: AudioPressBox

Na tegorocznych targach Integrated Systems Europe, premierę miał najnowszy element systemu dystrybucji sygnałów dla dziennikarzy, oferowanego przez firmę AudioPressBox. Jest nim moduł ścienny APB-112 OW-D wyposażony w jedno wejście Dante i dwanaście wyjść mikrofonowo-liniowych.

Urządzenie możemy wpiąć do istniejącej sieci audio np. w budynku lub z jego pomocą odebrać sygnały przesyłane na znaczną odległość np. w instalacji plenerowej. Dzięki obsłudze PoE (Power over Ethernet) urządzenie nie wymaga zewnętrznego zasilacza. Wysoką jakość sygnału i brak przydźwięków, szumów czy buczenia zapewnia dwanaście izolowanych wyjść z niezależnymi transformatorami. Ponadto, każde z nich jest wyposażone w przełączniki Mic/Line, dzięki któremu możemy dopasować poziom sygnału w zależności do jakiego urządzenia odbiorczego będzie trafiał.

 

[img:1]

 

Instalacje - akcesoria Nagłośnienie instalacyjne Inne akcesoria

Gdzie kupić?

AudioPressBox AudioPressBox www.audiopressbox.com

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > AudioPressBox rozwiń listę sklepów

Kable HDMI dla nowoczesnych instalacji od Ecler
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz