Przyłącza stołowe oparte o system modułowy CASY od Caymon

5 czerwca 2019, 09:00
więcej info: ProAUDIO-AVT sp. z o.o. ProAUDIO-AVT sp. z o.o. tel: +48 71 72 42 510 www.proaudio.pl

Firma Caymon to jeden z liderów w zakresie produkcji profesjonalnych statywów, skrzyni rack i akcesoriów scenicznych. W ostatnim czasie światu zaprezentowana została nowość - stołowe skrzynki połączeniowe.

Modele CASY024 i CASY028 to specjalnie zaprojektowane, uniwersalne skrzynki połączeniowe montowane wewnątrz stołów. Specjalnie zaprojektowane obudowy łączą minimalistyczny, elegancki wygląd z niezwykłą łatwością montażu. Odpowiada za to opatentowany system, który pozwala na instalację skrzynki całkowicie od góry, bez potrzeby wykonywania działań pod powierzchnią stołu.

 

[img:1]

 

Skrzynki dostępne są w dwóch wersjach - z czterema i ośmioma wolnymi miejscami na moduły CASY. W serii modułów znajdują się złącza ethernet, XLR, speakon, zasilające i inne, wszystkie nie. Rama może zostać otworzona do kąta 45°. Po zamknięciu przewody mogą zostać podłączone, ze względu na dodatkowe miejsce na tego typu działanie. Całość wykonana została ze stali, malowana proszkowo na dwa kolory - RAL9004 (czarny) lub RAL9006 (szary).

 

[img:2]

 
więcej: caymon.eu
Instalacje - akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Caymon Caymon www.caymon.be

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade nowym dystrybutorem Beyerdynamic w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz