Warsztaty Home Recording z Tomaszem Łosowskim w DrumStore

6 grudnia 2019, 11:00

Dzięki ogromnym ułatwieniom technologicznym nagrywanie w domu nigdy nie było tak proste. Niestety nie zawsze łatwa dostępność idzie w parze z bardzo wysokim poziomem realizacji nagrań. W związku z tym gdyński sklep DrumStore przygotował specjalne warsztaty z Home Recordingu.

Już 11 grudnia o godzinie 18:30 uznany polski perkusista Tomasz Łosowski oraz realizator Dawid Gorgolewski postarają się przybliżyć świat realizacji nagrań w zaciszu domowym. Łosowski jest jednym z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej. Doświadczenie jakie zebrał w czasie swojej kariery będzie starał się przekazać podczas środowych warsztatów. Same warsztaty zapowiadają się bardzo ciekawie.

 

 

Tematyka jaka będzie poruszana na warsztatach jest bardzo szeroka i ma na celu całkowite wyczerpanie tematu. Dotyczyć będzie łączenia zestawu akustycznego oraz zestawu elektronicznego. W związku z zastosowaniem takiego instrumentarium pojawia się problem z jego odpowiednim nagłośnieniem. Tomasz Łosowski również postara się odpowiedzieć na to pytanie. Nie zostanie również pominięte nagranie tak rozbudowanego zestawu na sprzęcie, który cenowo będzie dostępny dla każdego. Bilety w cenie 9zł dostępne są w przedsprzedaży wyłącznie drogą internetową. W dniu warsztatów cena biletu wyniesie 19 zł i będą dostępne wyłącznie przed wejściem. Liczba miejsc ograniczona.

 

Czas i miejsce

 
  • 11 grudnia 2019, godz. 18:30
  • DrumStore Gdynia
    ul. Wendy 15

 

[img:1]

 
PREMIERA:  DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz