BOSS Waza-Air - nadchodzi rewolucja

BOSS Waza-Air - nadchodzi rewolucja

17 grudnia 2019, 11:00
Producent: Boss

To może być prawdziwy hit! Waza-Air pozwala na zupełnie nowe doznania podczas ćwiczenia w domu, przy zachowaniu ciszy oraz mobilności. Wszytko to okraszone świetnie brzmiącymi presetami znanymi z serii Waza!

 

 

BOSS Waza-Air to najnowszy produkt kultowej marki, adresowany do gitarzystów, szukających przenośnego i świetnie brzmiącego sposobu na ćwiczenia w domu. Słuchawki nagłowne wyposażone zostały w trzy tryby pracy (Surround mode, Static mode, Stage mode), które pozwalają grającemu odczuć komfort gry w studiu nagrań lub na scenie. Technologia dynamic 3D sound oferuje niespotykany dotąd komfort gry w słuchawkach.

 

[img:1]

 

Samo urządzenie sterowane jest za pomocą darmowej aplikacji BOSS Tone Studio app (urządzenia wyposażone w iOS lub Android) i pozwala na szczegółową edycję parametrów 5 wzmacniaczy oraz ponad 50 efektów znanych z serii Waza. Kompatybilność z technologią Bluetooth pozwala na bezproblemowe jammowanie z podkładami przy zachowaniu niskiej latencji.

 

[img:3]

[img:2]

 
więcej: www.boss.info
Słuchawki profesjonalne Słuchawki Akcesoria gitarowe Słuchawki monitorowe

HiFi

Shure przedstawia cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz