ISE'20: Beyerdynamic Unite - Nowe systemy bezprzewodowe

ISE'20: Beyerdynamic Unite - Nowe systemy bezprzewodowe

10 marca 2020, 13:00
Producent: Beyerdynamic

Na ISE2020 firma Beyerdynamic, której polskim dystrybutorem od początku roku 2020 jest SoundTrade, zaprezentowała nowy cyfrowy system komunikacji bezprzewodowej UNITE. To uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie dla tłumaczeń symultanicznych, słuchania wspomaganego, przewodników wycieczek, interkomu bezprzewodowego i wielu innych zastosowań komunikacyjnych.

Zapraszamy do naszej video-relacji, gdzie Marcin Pytel z SoundTrade bliżej przedstawia nowy system UNITE od Beyerdynamic.

 

 

Według producenta celem systemu UNITE jest poprawienie komunikacji i zwiększenie czytelności mowy ludzkiej, z zachowaniem prostoty obsługi i elastyczności urządzeń. W skład systemu wchodzą nadajniki w formie bodypacków lub mikrofonów bezprzewodowych, zestawy słuchawkowe (douszne, zauszne i nagłowne) oraz punkt dostępu z obsługą Dante.

Cały system bazuje na cyfrowej transmisji DECT z szyfrowaniem AES-256-bit i z możliwością pracy w dwukierunkowym trybie full-duplex. Dołączone oprogramowanie UNITE Manager ma zapewnić łatwą konfigurację i monitoring pracy systemu, a także jego aktualizacje i zarządzanie częstotliwościami (maksymalnie 32 grupy jednocześnie).

 

[img:6]

 

Punkt dostępu pozwoli na zintegrowanie systemu w większą sieć Dante, z kolei w trybie full-duplex może pracować on jako czterokanałowy odbiornik z niezależnym kanałem return. Procesory DSP zintegrowane są w każdym nadajniku – ich zadaniem ma być optymalizacja audio pochodzącego z różnych źródeł i od różnych mówców, w zmiennych poziomach i o różnych proporcjach szumu tła. System oferuje też unikalne funkcje, jak talkback, request-to-talk czy aktywny monitoring z trybem Sidetone.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Beyerdynamic rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz