Cyfrowy symulator sprzężeń od BlueCat Audio

Cyfrowy symulator sprzężeń od BlueCat Audio

19 marca 2020, 09:00
Producent: Blue Cat

Nagrywasz w domu gitary, korzystając z wtyczek VST i brakuje Ci możliwości uzyskania sprzężenia, jakie daje obecność głośnika? To już przeszłość! Dzięki najnowszej wtyczce BlueCat Audio AcouFiend, możesz uzyskać w pełni kontrolowane sprzężenia w domowym zaciszu. 

 

 

BlueCat Audio AcouFiend to wtyczka VST mająca za zadanie wiernie odwzorować sprzężenia, jakie powoduje gitara zbliżona do głośnika od kolumny. Program wzorowany jest na modelu FreqOut firmy DigiTech i pomaga w pełni kontrolować czas i miejsce występowania sprzężenia, jego wysokość i wiele inny parametrów. Najnowsza wtyczka BlueCat Audio umożliwia również generowanie sprzężeń na uprzednio nagranych śladach oraz poradzi sobie z akordami. AcouFiend może być obsługiwany przez MIDI, pracuje zarówno w środowisku Windows jak i Mac, oraz sprzedawany jest osobno lub jako część pakietu Axe Pack.

 

[img:1]

 
Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

HiFi

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz