Krystalicznie czysty obraz, nawet o 40% niższa cena. Zobacz kamery konferencyjne Angekis.

Krystalicznie czysty obraz, nawet o 40% niższa cena. Zobacz kamery konferencyjne Angekis.

28 maja 2020, 12:00
Producent: Angekis
Dystrybucja: ESS Audio

ESS Audio poszerza portfolio profesjonalnych rozwiązań AV o markę Angekis - cenionego producenta kamer konferencyjnych, wyróżnionego m.in. nagrodą The Best of Show targów ISE. Angekis chwalony jest za wysokiej klasy funkcjonalność oraz krystalicznie czysty obraz, często nawet o 40% niższych cenach od konkurencji.

Firma ma bogate doświadczenie na rynku urządzeń USB i od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu i produkcji kamer. Inżynierowie Angekis współtworzyli pionierską kamerę USB PTZ w 2011 roku i od tego czasu zespół nadal toruje drogę zaawansowanej technologii na rynku cyfrowych i sterowanych kamer konferencyjnych najwyższej jakości.

 

[img:1]

 

W ofercie Angekis znajdują się produkty takie jak wielokrotnie nagradzana kamera serii Saber, której różne wersje oferują obraz 4K, auto tracking, 20x optyczny zoom, PoE, USB, presety, możliwość pełnej kontroli zdalnej i doskonałe wzornictwo.

 

[img:3]

 

Model typu plug and play Curtana posiada szeroki obiektyw idealny do zastosowania w mniejszych salach. Model Cleartalk to zestaw głośnomówiący dla sal konferencyjnych posiadający mikrofon dookólny, eliminację pogłosu, dynamiczny system eliminacji szumów oraz system bezprzewodowego ładowania. Cleartalk jest kompatybilny z popularnymi aplikacjami wideokonferencyjnymi.

 

[img:2]

 
Systemy konferencyjne Kamery

Gdzie kupić?

Angekis Angekis www.angekis.com

Dystrybucja w Polsce:

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Ski Resort Łódź
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz