BOSE Videobar VB1 idealnym rozwiązaniem dla małych wideokonferencji (ISE 2022)

BOSE Videobar VB1 idealnym rozwiązaniem dla małych wideokonferencji (ISE 2022)

10 czerwca 2022, 09:00
Producent: Bose Professional

Od czasu pojawienia się pandemii koronawirusa rynek wideokonferencji rozwinął się w niesamowity sposób - co wymusiły okoliczności związane właśnie z ową pandemią i pracą zdalną. Interesującą propozycję dla małych wideokonferencji przedstawiła na targach ISE firma Bose, prezentując Videobar VB1 - urządzenie typu all-in one - do którego niedawno dołączył młodszy i mniejszy brat VB-S.

Bose pochwalił się też nowymi rozwiązaniami z branży nagłośnienia instalacyjnego. Zapraszamy na wycieczkę po stoisku i zapoznanie się z nowościami rynku instalacyjnego Bose. 

Nowości Bose Professional na ISE 2022:

 

Videobar VB-1: Wideokonferencja w 4K?

Videobar VB-1 i jego mniejsza wersja VB-S to urządzenia, które zawierają w sobie wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia wideokonferencji i innych tego typu spotkań w formule zdalnej: głośniki, mikrofony i kamerę. Dzięki temu, że urządzenia podłącza się do komputera za pomocą jednego kabla (USB-C), jego instalacja jest szybka i łatwa, a możliwość zdalnego ich konfigurowania pozwala na kontrolowanie i koordynowanie z jednego miejsca pracy wielu urządzeń rozproszonych w różnych lokalizacjach.

[img:1]

[img:2]

Obydwa urządzenia posiadają wszystkie niezbędne funkcje oraz certyfikacje Teams, Zoom i Meets. Dedykowane są do zastosowań w niewielkich pomieszczeniach i z racji tego, że są to urządzenia kompletne, nie ma możliwości ich rozbudowy o dodatkowe urządzenia, np. głośniki, mikrofony czy kamery. Efektywny zasięg mikrofonów VB1 to 6 m, a VB-S - 4 m. Więcej informacji o możliwościach i funkcjach większego z nich w prezentacji filmowej poniżej.

[img:3]

[img:4]

Nagłośnienie instalacyjne Bose Professional: seria Max Design

Firma Bose przygotowała też na ISE nową serię głośników instalacyjnych Design MAX. Rodzina ta została zaprojektowana do różnorakich zastosowań w różnych obiektach - od sala konferencyjnych, poprzez hotele i restauracje, na salach wielofunkcyjnych kończąc. Zestawy głośnikowe, dostępne w kolorach czarnym i białym, można montować na różne sposoby - na ścianie, na elementach konstrukcyjnych, w sufitach podwieszanych itp.

Głośniki z rodziny Design MAX posiadają funkcję Dispersion Alignment System, która dopasowuje dyspersję różnych głośników (np. subbasu i głośników szerokopasmowych) pracujących w jednym systemie, dzięki czemu kąt pokrycia współpracujących przetworników pokrywa się tworząc jednolitą scenę dźwiękową w całym paśmie odtwarzanych częstotliwości.

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

 

Systemy konferencyjne Video Bar / Soundbar Video i kamery Miksery video Telewizja przemysłowa Kamery Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Bose Professional Bose Professional pro.bose.com

Dystrybucja w Polsce:

adres:
Jeziorki 86a 02-863 Warszawa
Dlaczego wybraliśmy mikser Yamaha DM7?
Więcej wiadomości